Jump to content

İlk Mangamı Satın Aldım!

sShoguNn

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bi arkadaşım Tokyonun gülleri diye dalga geçmişti:'(

Bugün, ilk mangamı satın aldım Hayatımda ilk defa manga aldım Yıllarca süren anime izleyişimden sonra bu sanat için farklı bişeyler uygulamak istedim ve yaşadığım şehirdeki AVM'ye gidip D&am

Hayırlı olsun Bende tokyo ghoulun 11 ine kadar aldım gelirse bitircem seriyi:D Ölüm silgisi diye birşey varmış merak ettim doğrusu.

Fumi, 1 saat önce yazdı:

Bi arkadaşım Tokyonun gülleri diye dalga geçmişti:'(

Hahah iyimiiş :lol2-onion-head-emoticon:

Pryda, Bir saat önce yazdı:

Ben de ilk death note almıştım.Güzel bir his :) 

Evet ondan çok var herkes ondan alıyomuş kasadaki kız da öyle dedi niye bu kadar çok satıyo acaba dedi :lol2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, Bir saat önce yazdı:

Hahah iyimiiş :lol2-onion-head-emoticon:

Evet ondan çok var herkes ondan alıyomuş kasadaki kız da öyle dedi niye bu kadar çok satıyo acaba dedi :lol2-onion-head-emoticon:

Herkes birbirine öneriyo galiba:muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:  Birde naruto falan 50-60 tane cildi var death note 12 cildi bitirilebilir hepsini toplamak istiyorsan o yüzden death note almak daha mantıklı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende One Piece'i okuyorum. Ama en son bilmem kaç ay önce alabildim ve 10. ciltte kaldım. Almak istiyorum fakat aynı zamanda roman, kıyafet,sinema, yiyecek falan derken para bitiyor. İnternetten aldığım için de para biriktirip 3-4 cildini birlikte alıyorum. Bakalım şu an para biriktirmeye çalışıyorum alacağım. Okumayı özledim.:smiley43:

Bu arada bende Death Note'u okumayı çook istiyorum. İlk animemdi o. :loveloveplz:

İyi okumalar. :smiley2:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, 6 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Evet güzel bir heyecan :D Ayrıca o seriyi de gördüm mangaların arasında :D Assassination Classroom olarak geçiyordu ve 6-7 tane kitap vardı sanırım farklı renklerde :D

Assasination Classroom değilde Suikast Sınıfı olarak geçiyordu benim aldıklarım :D  Evet 6 tane kitabı var ve hepsi farklı renklerde :D En sevdiğim özelliğide farklı renklerde olması zaten :wow2-onion-head-emoticon: Renkleri zaten ayrı bi hoşuma gitti zaten. 2. Kitap yeşilimsi bi renk o çok hoşuma gitmişti :happy-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kitabını alıp okumak daha bir başka webten canım sıkılıyor benim okurken 

Ben ocaktan bu yana tüm biriktirdiğim parayı manga almaya yatırıyorum Allah affetsin legbfkşwbfgl

42 tane falan olması lazım :loveloveplz:

Yayınevleri falan da işi büyütüyor noragami yi basmaya başladılar 

Sonuç olarak manga alın iyidir aşjsbglwbvosd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lumiro, 10 saat önce yazdı:

Bende One Piece'i okuyorum. Ama en son bilmem kaç ay önce alabildim ve 10. ciltte kaldım. Almak istiyorum fakat aynı zamanda roman, kıyafet,sinema, yiyecek falan derken para bitiyor. İnternetten aldığım için de para biriktirip 3-4 cildini birlikte alıyorum. Bakalım şu an para biriktirmeye çalışıyorum alacağım. Okumayı özledim.:smiley43:

Bu arada bende Death Note'u okumayı çook istiyorum. İlk animemdi o. :loveloveplz:

İyi okumalar. :smiley2:

One piece kaç cilt var acaba bayağı olması lazım o kadar bölümlük anime sonuçta :D Ayrıca bugün 2 bölüm okudum mutlaka sende al oku çok zevkliymiş manga okumak bide kokusuda çok güzel :ahaaah-onion-head-emoticon:

Ayumi, 7 saat önce yazdı:

Assasination Classroom değilde Suikast Sınıfı olarak geçiyordu benim aldıklarım :D  Evet 6 tane kitabı var ve hepsi farklı renklerde :D En sevdiğim özelliğide farklı renklerde olması zaten :wow2-onion-head-emoticon: Renkleri zaten ayrı bi hoşuma gitti zaten. 2. Kitap yeşilimsi bi renk o çok hoşuma gitmişti :happy-milk-bottle-emoticon:

Önünde mi suikast sınıfı yazıyordu acaba pek bakmadım da öylesine biraz bakmıştım sadece :D

alwayshungryy13, 4 saat önce yazdı:

Kitabını alıp okumak daha bir başka webten canım sıkılıyor benim okurken 

Ben ocaktan bu yana tüm biriktirdiğim parayı manga almaya yatırıyorum Allah affetsin legbfkşwbfgl

42 tane falan olması lazım :loveloveplz:

Yayınevleri falan da işi büyütüyor noragami yi basmaya başladılar 

Sonuç olarak manga alın iyidir aşjsbglwbvosd

Ooo 42'mi? Manga için ayrı bi kitaplık almak çok güzel olurdu o kadar fazla varsa :D

Evet Noragami'yi gördüm ve şaşırdım çünkü sadece en popüler serileri gördüm şimdiye kadar Naruto, One piece, Shingeki no kyojin ve Death note gibi :D Noragami o kadar popüler miydi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alwayshungryy13, Bir saat önce yazdı:

aynen başka bir kıitaplık alıcam mangalar için inş

bende noragamiyi gördüğümde çok şaşırdım popülermiş demekki whfnweşwen

galiba bir yayın evi bir spor mangasını çevirmeye de başlayacakmış

iyice ilerliyor Türkiyede bu manga işi :admire-onion-head-emoticon:

Evet evet ilerlemesi harika bişey ve inş çok fazla yaygınlaşır ve bütün kitapçılar satmaya başlar hemde yaygınlaştığı için ucuzlar felan oo çok güzel hayal :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.