Jump to content

Tanışalım Tanışalım Headshot Atalım

LieWish

Önerilen İletiler

tamam tamam, kabul ediyorum aklıma başlık gelmedi ben de Jahreinden (ç)aldım.
Merhabalar! :bye-milk-bottle-emoticon:(el sallayan başka bir şey bulamadım napim kafasına terlik yemiş bebekle devam etcez mecbur)
Adım: Ömer Özcan Güler
LieWish isminin herhangi bir özel çıkış yeri yok. ama büyük bir anlamı var benim için :)
Genelde sanal oyunlar oynayarak vakit geçiririm. animelere nadiren bakıyorum.
Hatta yaklaşık 3 yıldır seri bitirmiyorum bile diyebilirim. (19.07.17 tarihinde yazıldı.) Masamune-kun no Revenge saymazsak tabii. Ki onu ben saymıyorum. Sezon olarak geçmiş olsa da Manganın tam yarısında final verdi ve o kadar soru işaretine dokunmadı. Çok sinirimi bozdu bu yüzden. Anime bitince boşluk içerisinde hissettim. Ama şu dram animelerinde olduğu gibi bir boşluk değil bu. oldukça rahatsız edici bir boşluk...
Her neyse, genelde Fantastik, komedi türü animeleri severim. (bazı özel konuları olan animeler de dahil ( ͡° ͜ʖ ͡°) sonuçta bana kalırsa herkesin içinde bir fetişist yatıyor :D )hayatı çok ciddiye alabilen bir insan değilim. :D
RolePlay yapmayı severim (yaklaşık 3 yıldır da yapıyorum.) ve o yönde online oyunlar da aynı şekilde. Kim tam olarak istediği karakteri yaratabildiği bir oyun istemez ki?(her RPgnin öyle olmadığını biliyorum. söylemenize gerek yok.) Hayır. BnSden bahsetmiyorum. ICARUS'tan bahsediyorum arkadaşım. BnS de kötü bir oyun değil. ama bekleme ekranı simulatörü olarak.

Bana her aklınıza geleni sorabilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@LieWish İcarus oynayanları görmek mutluluk verici. :D Dediğin gibi BnS de güzel ama İcarus kadar değil.Çünkü BnS beni bir süre sonra sıktı ama İcarus'a hala devam ediyorum. :D Çünkü karakterini istediğin gibi yaratıyorsun müthiş!İstediğimiz hayvanlara biniyoruz.Eee daha ne? :D  Bu arada başlığın Jahreinle alakası olmasından koşarak geliverdim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nariel, 23 dakika önce yazdı:

@LieWish İcarus oynayanları görmek mutluluk verici. :D Dediğin gibi BnS de güzel ama İcarus kadar değil.Çünkü BnS beni bir süre sonra sıktı ama İcarus'a hala devam ediyorum. :D Çünkü karakterini istediğin gibi yaratıyorsun müthiş!İstediğimiz hayvanlara biniyoruz.Eee daha ne? :D  Bu arada başlığın Jahreinle alakası olmasından koşarak geliverdim. :D

reklam da önemli tabii :D ben BnSde şifre unutmamdan dolayı yaklaşık 10-20 tane hesap açmışımdır. sürekli görevler birbirini tekrar ettiği için sıkıldım. speed run yapabilirim yani şu oyunda :D ICARUSda da en fazla 8-10. seviyeye ilerleyebildim. tek başına olunca hiç sarmıyor :( tek kötü yanı zindana tek girmek zorunda olmak. ilk büyük boss olan şu örümceği yenene kadar acı çektim destek karakterle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Krep, 2 dakika önce yazdı:

Hoş geldin.

Nexon oyunları p2w oluyor hep. Icarus da öyledir diye elimi bile sürmedim.

hiç PvPsine el atmadım. bir şey diyemeyeceğim. ama oyun her şeyi ücretsizden dağatıyordu diye hatırlıyorum. ilk oyuna girdiğinde sana çok güzel bir ejderha veriyordu mesela. para vermeden de kazanılabilecek gibi duruyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.