Jump to content
  • 0

Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?

LieWish

Soru

Sanırım bu aslında bir soru olduğu için burayı kullanmalıyım. pek kullanılan bir yer değilmiş.
Her neyse, sorum garip olsa da başlıktaki gibi şu, "Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?" site, internet falan sormuyorum. Ben aslında yaklaşık 3 yıldır seri bitiremeyen bir insanım. artık 20 dakikacık bölümler bile artık izlemesi zor geliyor. yaptığınız bir şey var mı izleyebilmek için? ya da bunu daha önce yaşamış çözmüş olan?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 2 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 0
  • Forum Admin
LieWish, 3 dakika önce yazdı:

Sanırım bu aslında bir soru olduğu için burayı kullanmalıyım. pek kullanılan bir yer değilmiş.
Her neyse, sorum garip olsa da başlıktaki gibi şu, "Nasıl Anime İzleyebiliyorsunuz?" site, internet falan sormuyorum. Ben aslında yaklaşık 3 yıldır seri bitiremeyen bir insanım. artık 20 dakikacık bölümler bile artık izlemesi zor geliyor. yaptığınız bir şey var mı izleyebilmek için? ya da bunu daha önce yaşamış çözmüş olan?

Kilit.

Forumu araştırmadan ve kuralları okumadan lütfen konu açmayınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• -1
  • Forum Admin
LieWish, 3 saat önce yazdı:

.

Adminin içeriği raporlandığı için buradan cevap veriyorum: 

Verilen konu o ya da bu sebepten anime izleyemeyen kişilerin bu konu altında toplanıp nedenlerini ve nasıl çözüme ulaştıracaklarını konuştuğu bir konu. Sorduğunuz soruyu da okudum. Daha önce var olan konuyu da biliyorum. İsteklerinizi gayet de güzel karşılayacak bir konu.

Forumumuzda konu kalabalığı ve ileti çöplüğü istemediğimiz için aynı içeriğe sahip birden fazla konu olsun istemiyoruz. Forum asıl site ile aynı sunucuyu paylaştığı için mümkün olduğunca saf ve konstantre bir platform sunma çabasındayız.

Kuralları okumadan foruma konu açmayalım. Yeni üyelerimiz foruma alışsınlar ne nerede bulsunlar diye 150 iletisini doldurmadan belli yerlere konu açamazlar. Açarlarsa adminlerin görevi müdahale etmektir.

Forumun mesaj kutuları sınırlı. Adminlere özel mesaj fazl miktarda geldiği için mesaj kutusu dolabiliyor. Böyle olunca kişi mesaj kabul etmiyor olarak görünüyor. Kendisi fark edince kutusunu boşaltacaktır.

İyi forumlar dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.