Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Shiba Tatsuya

Oregairu(Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru) Analiz, Serideki Gözden Kaçan Şifreler, Karakter Şarkıları ve Merak Edilenler - Tamamlandı(Resimler Yenilendi)

Recommended Posts

Meraklıları için artık sonucu belli olmuş seridir.

Spoiler

Yu

Spoiler

i

Spoiler

ga

Spoiler

ha

Spoiler

ma

Spoiler

JA NAİ!

Gallardo, 20.12.2019 - 03:55 yazdı:

Meraklıları için artık sonucu belli olmuş seridir.

İçeriği Gizle

Yu

İçeriği Gizle

i

İçeriği Gizle

ga

İçeriği Gizle

ha

İçeriği Gizle

ma

İçeriği Gizle

JA NAİ!

ULAN KALPTEN GİDİYORDUM .   Sonuncusunu açmamışım .  Korktum bir an  :D 

Bu yazıyı neden bu kadar geç buldum ya. Başlığa seride gözden kaçan şeyler yazmışsın ama 5-6 kez izlememe rağmen hiçbir şey anlamamışım ki ben seriden :D 3. sezon çıkmadan iyi oldu okuduğum

Yazıyo ben de çok geç buldum pişmanım :/ 😂😂 bu light novellerin türkçe çevirisi olan bir site bilen var mı? Ben azoradan okuyordum sonra onlar bıraktılar başka da bulamıyorum.

Çok güzel bir yazı olmuş.Gerçekten anlayamadığımız yerlerde kafamda oturdu.Katılmadığım tek nokta klubün hikki için kurulmuş olması teorisi.Bu bana zorlama bir teori olarak geldi.LN'de sonuçlandığına göre bu teori gerçek çıktı mı?Bilen varsa merak ettim.Onun dışında bu seriye hiçbir zaman yukinoxhachiman yada yuixhachiman olarak bakmadım.Seri benim için birbirleri arasında çok güzel bir ilişkinin filizlendiği 3 dostun hikayesi.Bence bu seride yukino daha çok şey yaptı gibi şeyler gereksiz.Sonuçta iki kızda hikkiye olan sevgilerini anlamalarına rağmen dostluklarını korumak için herşeyi yapıyorlar.İlişkileri için bunca çabayı izlemek insanın içini ısıtıyor.Sonunda kimle olursa olsun bu dostluk bozulmasında.Romantizm bana herzaman bulunabilir birşey gibi geliyor ama böyle bir dostluk bulunamaz.O yüzden seri bittiğinde üçünü yanyana görelim yeter gerekiyorsa hikkixhayama ile olsun.