Jump to content

Çok söz olan/olmayan animeler..

dortseker

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
Estable, 11.09.2017 - 05:59 yazdı:

Monogatari serilerini yazan olmamış, unutuldular mı ne ,Özellikle Bakemonogatari'den second season'a kadar Araragi ve Senjougahara diyologlarından oluşuyor diyebilirim yumulmuyorsam

Ergo ProxyTexhnolyze anımsadığım en az diyoloğa sahip animeler

Aynen monogatari de çok diyolog var hatta sıkılıp kapatmıştım devam ettiremediğini animelerden biriydi sanırım . Diğerlerini bilmiyorum teşekkürler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LieWish, 09.09.2017 - 15:27 yazdı:

bunu diyince aklıma direk Gabriel Dropout geldi benim. durmadan içinden o kadar çok ve boş konuşuyordu ki animenin ilk bölümünün 12 dakikasında falan uyuyacaktım az kalsın.

Ya işte bazı animeler ne yazık ki böyle oluyor ve ben 2. Bölüme bile geçmeyip bırakıyorum. Kötü bi izlenim belki gelecek bölümlerde süperdir ama benim hevesimi kırabiliyor daha ilk baştan.

pseudohomophylus, 09.09.2017 - 18:43 yazdı:

Honobono log da hatırladığım kadarıyla pek konuşma yok çerez animelerden 

İnaka isha benim için çizimleri en garip anime ve neredeyse hiç konuşma yok

Kono danshi serileri de az konuşma içeriyor ama baya düşündürüyor

Aoi bungaku kısmen konuşmalar normal uzunlukta ama diyaloglardan çok kişinin kendi düşüncelerinden oluşuyor denebilir

Ani ni tsukeru kusuri wa nai çerez animelerden olduğundan yine fazla konuşma içermiyor ama komik ve akışına bırakıyor insan kendini

İsshuukan friends oldukça monotondu ama konuşmaların çok da uzun olduğunu hatırlamıyorum 

Kotonoha no niwa ful konuşmaydı ortada anime yok

Bleach'teki dövüşlerde hep konuşuluyor ve bu yüzden 5 dk lık bir dövüş 3 bölüm uzatılıyor  

Naruto da uzun uzuuun süren flashback'ler yüzünden hikaye hep kendini tekrar ediyormuşçasına ilerliyor  

ve zaten psikolojik ve dedektiflik konularını içeren hemen hemen tüm animede bayacak kadar çok konuşma  içeriyor

İllallah çekiyorum  An'sn satiim:bad-atmosphere-onion-head-emoticon: aklıma gelenler bunlar şimdilik 

Teşekkürler tespitlerin çok iyi izlediğim ortak animelerimize katılıyorum. Bazı animeler cidden sırf uzasın diye var. Bi dövüşte 2-3 bölüm konuşmak nedir? Ya bölüm ortasına kadar önceki bölümü göstermek ? Bilim kurgu da dahil buna adam iyi güzel konuşuyor sana bi şeyler katan konuşmadır belki bu ama bazen cidden bayıyor ben konuşmayı atladığını bile hatırlıyorum ???

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.