Jump to content

Aranızda üye olması gereken kişi sonunda üye oldu

Recommended Posts

• Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Öncelikle herkese selam Türkanime'nin forum chatinde durmadan karşılaştığım bir soru yüzünden biraz erken oluyor ama tanıtayım kendimi bu arada konu başlığını @dortseker tavsiye etti  Adım Onurcan chatteki nickim "x3mper0r" forumdaki nickim normalde kullandığım diyebiliriz 6 yıl öncesindeki hesabıma girmek istemediğim için yenisini açmıştım. İlk izlediğim ve en sevdiğim anime "Bleach" ve En sevdiğim karakter "Ulquiorra Schiffer'dir" bunların yeri bende ayrı diyebiliriz ve bu karakteri k

Teşekkürler 6 yıl önce gelsemde buralara tüm 6 yılım buralarda geçmedi tabikide ara verdiğim zamanlar olmuştu 

Hoşbuldum sende hoşgeldin aramıza ^^

dortseker, 2 saat önce yazdı:

dalga geçmesinler şimdi konu başlığıyla lksffdk ama yaratıcılıkta saçma sapan olan bi şey yoktur bencee kfjgdk:d böyle de kendimi haklıçıkarırım :D 

çoook müko bi yazı olmuş ortak noktamız daha müko tabiiki onu es geçemicem :) aramıza hoşgeldin nice forumlaşmalaaraaaa beraber inş :loveloveplz:

Haha ne olur ne olmaz ben başlığı senin üstüne atıyım da :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Teşekkürler hoş buldum her şey var ya ortak nokta yeni olmamız saysam bitmez artık birlikte nice forumlaşmalaraaaaa :ahaaah-onion-head-emoticon:

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By pambuk
      Merhaba ben pambuk. 14 yaşındayım lise 1e gidiyorum  ppden anlaşılacağı gibi metal müziği çok severim , reddit favori sosyal medyam , piskoloji ve fiziği severim.
      Çevrem ve yaşımdan dolayı 2-3 ay öncesine kadar hiç anime izlememiştim şu ana kadar izlediklerim veya izlemeye devam ettiklerim ;
      Death not
      Given
      Konsuba
      Dr.stone
      Yakusoku no Neverland
      K-on
      az ancak çoğalacak
      Birde veda etmeden sorayım animeler bittikten sonraki boşluk onun çözümü varmıdır ?
    • By Bahallah
      Dota evreninin daha önce hiç görmediğiniz yanlarını keşfetmenizi sağlayacak yepyeni anime dizisi 25 Mart'ta geliyor. Duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
      Konusunu bilmiyorum fakat Oyundan bir karakter olan Dragon Knight (Davion) ve Mirana (Prenses Mirana) karakterlerini içericek.
      !!ek olarak aşağıdaki fotoğrafta en sağdaki karakterin Windranger olabileceğini düşünüyorum.

!! Invoker, Luna ve sanırım Undying de gözüktü.

• By Dima
      Ben tempest yetkilisi Dima ve sizlere merhaba diyorum
      Animelerle ilgili sorusu olanlar buradan veya sunucudan bilgilendirebilirim
    • By aLiMCe
      Geçenlerde Netflix den Devilman Crybaby animesini izledim. Beni etkileyen garip bir animeydi. Sonra öğrendim ki eski çekim versiyonuda varmış. İkisi arasında hikaye farklılığı varmıdır acaba? Yeni yapılmış olanın sonu manyak bir şekilde bitti. 

• By galadrielchan
      Merhabalar :) Ben galadriel 19 hissediyorum ama yirmi yaşındayım -ruhum genç- İzmir'de yaşıyorum. Tıp fakültesinde okuyorum. Yaklaşık on kadar anime izledim, bunu artırmak için aranıza katıldım :) Ayrıca cosplayer'ım. 
      Ayrıca adımdan da anlayacağınız gibi bir middle earth hayranıyım. 
      Teşekkürler ^^ 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.