Jump to content

Takıntılarınız

Gallardo

Önerilen İletiler

Kısa bir başlık ama her şeyi anlatıyor. Yöneticilerden daha cazip bir isim bulan olursa başlıkta değişiklik yapabilir.

Kendimle başlıyorum: Bir köpeği okşayıp sevdikten sonra onun gözünün önünde ellerimi yıkamamaya özen gösteriyorum. Bunu yaparsam, gösterdiğim sevginin samimiyeti yitecekmiş gibi hissediyorum. Diyelim ki ''Madem böyle yapacaktın o zaman neden sevdin beni'' dedi, ne diyeceğim? ''Ama mikroplar, ama sağlık...'' düşünmek bile istemiyorum. Mantıksal gerekçeler sürmek saçma. Çünkü bahsi geçen konu sevgi. Anlamak ve hissetmek çok farklı şeyler. Bu yüzden, sanırım bazı şeylerin bilinmemesi en iyisi :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 4 hafta sonra...
Nones, 31.05.2019 - 01:23 yazdı:

Çift sayı takıntım var. Mesela bayram yaklaşıyor şeker uzatıldı 2 tane alırım. 

Özellikle 4 rakamına ayrı bir  takıntım var.

aynen benimde var. özellikle anime izlerken diyelim 59 ya 60 olmadan olmaz yada televizyonu  sesini verirken illa çift sayı olcak.

onun dışında yediğim abur cuburların paketlerini düzeltip tekrardan yapıştırmaya çalışmak gibi takıntım var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende onun tekli versiyonu var

Telefon hem masaya hem örtüye değemez çünkü iki yere değmiş oluyor o yüzden tabağa da değdirecek şekilde bırakıp üç yapıyorum yada bir 

Banyoda iki kere şampuanlanmam üç yaparım iki olunca gün boyu aklımdan çıkmaz

Hiçbir animeyi ikinci bölümde bırakmam ya bir ya üç ya beştir

Eskiden kısa kesmelik mesajları da 2 kelimelik atmıyordum örneğin “Tamam görüşürüz” veya “Öyle olsun” gibi ama o geçti gibi ne zamandır yok

İkilemeler söylerken içimden hep üçüncüyü de söylerim gibi gibi gibi saçma sapan şeyler.Bazen dışarıya da kaçırıyorum millet mal olduğumu düşünüyor :oh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Duş alırken tükürüğümü yutmam

Çöplerden plastik toplayanlara tam olarak ne deniyor bilmiyorum, işte onlar çöpün başındayken çöp atmam

Yolda durduk yere birileriyle yarışa girerim, gerek yürüme olsun gerek merdivenlerden inip çıkma olsun :D

Bulunduğum herhangi bir kapalı alanın kapısı açıksa kapatırım, o kapı kapalı olmak zorunda :D

Bilgisayarla ilgilenmediğim zaman uykuya geçeceği sıra hemen mouse'u oynatırım, uyku süresini süresiz yapmam ama uykuyada geçirmem :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

1.Gülünme takıntısı küçükken benim şaçıma bakıp gülen çok insan vardı o zamandan beri ne zaan biri güle bulunduğum ortamda şaçımamı gülüyor acaba diye düşünürüm şaçlarım o zaman orta boylarada ve gerçekten kötüydü şu an uzun ve güzel ama hayla paranoyak hissediyorum

2.Doktor takıntım var doktorlara güvenmem hayatımda dişime dolgu ve kanal tedavsi yaptırmak bide sünnet olmak dışında hiç doktora gitmedim dişlerimikendim çektim hasta olunca kendi çorbamı kendim yapar yatarak atlatırım ama doktora gitmem

3.İlaç doktor gibi ilaç içmektende nefret ederim

4.Matematik virüs gibi açıyorum matamatik kitabını konu fark etmiyo logaritma olasılık trigonometri çözmeye başlıyorum ne kadar çözersem daha fazla çözesim geliyor mesele hoca 100 soru ödev veriyor oturuyorum sonra bi kalkıyorum 250-300 soru çözmüşüm :D bu en garibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@PelikanFaruk seninle tanışmak isterdim :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Neyse

Benim takıntım eğer mutfakta bulaşık kalmışsa onları yıkamadan yatmam

Yürürken kare veya dikdörtgen desenli zeminlerden geçiyorsam çizgilere basmamaya çalışırım bir sebebi yok sadece kendimi eğlendiriyorum:cheer2-onion-head-emoticon:

Sakız çiğnemek ile ilgili de bir takıntım var, karşımdaki insan eğer ağzını aralayarak çiğniyorsa, cak cak sesler çıkarıyorsa ve balon yapıp patlatıyorsa benim yanımda bunları yapmamasını söylüyorum eğer devam etmişse oradan dakikasında uzaklaşırım.

Düşündükçe baya takıntı çıkıyor:embarrassed3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.