Jump to content

Yeni manga yapimi

kamrankun

manga sizce iyi olur mu ?  

2 oy

1. 1. manga sizce iyi olur mu ?

• evet
    • hayir
      0

Önerilen İletiler

file_05_10_17_18_48_02_by_kazehayasenpai

Manga yapmayi planladim ama sizlerinde yardimina ihtiyacim var

Konusu - The Buzz isimli enerji icicekleri insanlara ozel gucler veren cesitli icicekler mevcuttur... Ana karakterin hayati normal okul hayatiyla basliyor, ama birden araba kazasiyla  degisiyor bu yasami..bekleyin...o artik hicbirsey goremiyor...Arkadaslarinin hepsi onu yanliz birakdi ve karakterimiz kendini yanliz hissetmeye basladi..Coklu operasyonlar gecirsede gozleri asla gun isigi goremedi...

Ve birgun Akima isimli profesor okullarina biolojiden ders hocasi olarak gelir ve dersin ilk gunu olumden baska  herseyin biolojide ve fizikde mumkun oldugunu soyler..Ana karakteriimiz Akai Kuro sinirlenir ve birden ayaga kalkarak soyler: Eger oyleyse neden hic kimse gozlerimi iyilestiremedi ?!...AKima onun icin uzulur ve onda yeni yaptigi iksiri denemek ister...Akai kuro seni dersden sonra gorucem- soyler hoca...

NOT resim bana ait

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kamrankun, 24 dakika önce yazdı:

hizli yazdigim icin bide azeri oldugum icin boyle  dostum

Vay güzel eleştiri kabul ediyorsun ve gelişmeye açıksın kim tutar seni o zaman başlıyorum

* Hikayeyi baştan düşün tamamen at demiyorum bazı noktaları alabilirsin ama baştan düşünmen lazım büyükten küçüğe doğru gitmen lazım, mesela konun ana karakterinin kör olması ve isyan etmesi mi yoksa enerji içeceklerinin güç vermesi mi ana konun birisi olup diğeri ona yardımcı olmalı iki tane bu kadar uyumsuz ana konu aynı anda yürümez. Boku no hero academia örneğini ele alalım ana konusu; Kahramanlar okulu, ikincil konusu dünyadaki herkes özel güçlere sahip olsaydı nasıl bir düzen olurdu. Şimdi bu örnekte yazar düşünmüş ki ben kahramanlar okulu animesi yapmak istiyorum adam direk kahraman olmasın o reddeye gelirken profesyonel eğitimden geçse nasıl olurdu demiş ve bunu desteklemek için diğer elementleri ortaya çıkarmış. Direk ortaya bir okul koyup ahanda bu okul buradadır bu çocuk öğrencidir dememiş. Önce dünyadaki herkese güç vermiş sonra bu olay sosyo-kültürel durumu nasıl etkiler demiş düşünmüş düşünmüş en son okula bağlamış.

Benim amatör düşüncem budur yani yardımı dokunur mu bilmem, ganbare!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animemuzikleri, 16 saat önce yazdı:

Vay güzel eleştiri kabul ediyorsun ve gelişmeye açıksın kim tutar seni o zaman başlıyorum

* Hikayeyi baştan düşün tamamen at demiyorum bazı noktaları alabilirsin ama baştan düşünmen lazım büyükten küçüğe doğru gitmen lazım, mesela konun ana karakterinin kör olması ve isyan etmesi mi yoksa enerji içeceklerinin güç vermesi mi ana konun birisi olup diğeri ona yardımcı olmalı iki tane bu kadar uyumsuz ana konu aynı anda yürümez. Boku no hero academia örneğini ele alalım ana konusu; Kahramanlar okulu, ikincil konusu dünyadaki herkes özel güçlere sahip olsaydı nasıl bir düzen olurdu. Şimdi bu örnekte yazar düşünmüş ki ben kahramanlar okulu animesi yapmak istiyorum adam direk kahraman olmasın o reddeye gelirken profesyonel eğitimden geçse nasıl olurdu demiş ve bunu desteklemek için diğer elementleri ortaya çıkarmış. Direk ortaya bir okul koyup ahanda bu okul buradadır bu çocuk öğrencidir dememiş. Önce dünyadaki herkese güç vermiş sonra bu olay sosyo-kültürel durumu nasıl etkiler demiş düşünmüş düşünmüş en son okula bağlamış.

Benim amatör düşüncem budur yani yardımı dokunur mu bilmem, ganbare!

Tesekkurler elbette yardimi dokundu.arigato  na

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.