Jump to content

Slasher

Önerilen İletiler

Evet ben de bayağıdır oynuyorum oyunu arkadaşlar. Ssr 5 Florence Nightingale hesabımı kaybettim yeni hesap açtım. Oyunda hesabınızı korumaya da dikkat etmeniz lazım çünkü oyun Türkiye için google play'de açık değil. Apk olarak yüklüyoruz. Benimle oyun hakkında sohbet etmek isterseniz LoliSubs discord sunucusuna beklerim ? https://discord.me/lolisubs 

Oyundaki id numaram: 534,962,570

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Fate Grand Order (İngilizce) Arkadaşlar Fate GO oyununu 6-7 aydır oynuyorum ve artık inceleme yapabilecek kadar bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum! US Server yani Amerika sunucusuyla Google

ruhsenturk_, Bir saat önce yazdı:

Evet ben de bayağıdır oynuyorum oyunu arkadaşlar. Ssr 5 Florence Nightingale hesabımı kaybettim yeni hesap açtım. Oyunda hesabınızı korumaya da dikkat etmeniz lazım çünkü oyun Türkiye için google play'de açık değil. Apk olarak yüklüyoruz. Benimle oyun hakkında sohbet etmek isterseniz LoliSubs discord sunucusuna beklerim ? https://discord.me/lolisubs 

Bu arada konu Fate'ten açılmışken, Temmuz ayında çıkacak olan Fate/Extra: Last Encore - Irusterias Tendouron'u çevireceğim umarım güzel olur geçen sezona göre. ? 

Kötü olmuş data transfer kodu almış olsaydın keşke ayrıca detaylı bilmiyorum ama kod almış olmasan bile e-mail gönderiyormuşsun aniplex'e form dolduruyormuşsun baktın mı onlara ya da oyun Türk google play'inde olmadığı için yapamıyor musun ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tensai-san, 10 dakika önce yazdı:

Kötü olmuş data transfer kodu almış olsaydın keşke ayrıca detaylı bilmiyorum ama kod almış olmasan bile e-mail gönderiyormuşsun aniplex'e form dolduruyormuşsun baktın mı onlara ya da oyun Türk google play'inde olmadığı için yapamıyor musun ?

Eh uğraşmak istemedim, hesapta 4 tane altın berserker vardı sr4 olan hiç başka sınıftan servant yoktu. Berserkerler ise şunlardı: Florence Nightingale, Heracles, Beowulf, Lancelot. Yeni hesabımda daha kaliteli servantlar var, eski hesap gerekmiyor o yüzden. Tek üzüldüğüm şey Florence Nightingale oldu, tam bir support gibiydi iyileştirme yeteneği falan vardı. Yeni hesabımdaki servantlar ise şunlar: Emiya (Assassin), Sakata Kintoki (Rider), Ibaraki Douji, Elisabeth Bathory, Heracles, Gilgamesh (Child), Cu Chualin, Cu Chualin (Caster), Hassan of the Hunded Personas, Ushiwakamaru, Euryale, Kiyohime, Fergus, Fuuma "Evil-wind" Kotaru, Jing Ke.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ruhsenturk_, 10 saat önce yazdı:

Bu arada konu Fate'ten açılmışken, Temmuz ayında çıkacak olan Fate/Extra: Last Encore - Irusterias Tendouron'u çevireceğim umarım güzel olur geçen sezona göre. ? 

Aga discordta çeviriler için bir tartışma odası vesaire kursanıza. Hatalar felan görürsek feedback verelim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...
veritas, 14.01.2018 - 18:55 yazdı:

Bilgisayardan facebook hesabı ve emülatör ile oynandığını duymuştum ama zahmetli geldiği için yapmadım.

İlla oynamak isteyen vrasa araştırabilir ya da biri deneyip yazabilir nasıl olduğunu...

Drop rate'leri duyunca oyundan çok soğudum alternatif olarak grand sphere diye bir şeye yöneldim. Meraklısı çıkarsa bir konu açılabilir

Grand sphere oyunu bugün kapanıyor bu arada. Vay be fgo karşısında nasılda ezilmiş yazık. Oyunu 1 senedir oynuyordum diğer oyuncularla discordda ağlaşıyoruz şu an :D

Fgo yüklemeyi denedim bilgisayar kaldırmadı bu arada. O kadarda memu yüklemiştim. Buna bir çözüm yoksa size iyi eğlenceler diliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Diwali holidays are just around the corner and the festive feeling has started making its presence felt. Every household is busy with their list of things they will need for Diwali. The shopping sales in malls and street stores are in full swing. Diwali wishes have started arriving 100 best diwali sweet list and its time that you also started planning for the decorations, sweets and other elements of the Diwali holidays.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.