Jump to content
  1. ruhsenturk_

ruhsenturk_

• Similar Content

• By KuramaUN
      Anime Adı : Fate/Apocrypha
      Anime Türü : Tarihi, Büyü, Aksiyon, Doğaüstü Güçker, Dram
      Bölüm Sayısı : 25 / 25
      Yapım Yılı : 2017
      Çevirmen : Dayton Brix
      Düzenleme : KuramaUN
      Özet: Hikayemiz, Fate/Stay Night'a paralel bir evrende, 3. Kutsal Kase Savaşı'nda Yüce Kase'nin, Fuyuki'den gizemli bir şekilde kaybolmasıyla başlar. Yıllarca süren sessizlikten sonra, 5. Kutsal Kase Savaşı'nın gerçekleşmesi gereken zamanda, bir büyücü ailesi olan Yggdmillenia, Büyücüler Birliği'nden açık bir şekilde ayrılıp Kase'nin elinde olduklarını söyler. Birlik Kase'yi geri almak amacıyla 50 büyücü yollar. Fakat biri hariç hepsi gizemli bir Hizmetkar tarafından katledilir. Sağ kalan kişi, Yüce Kase'nin reservlerini aktive etmeyi başarıp, 14 tane Hizmetkar'ın çağrılmasını sağlar. Trifas Şehri'nde, iki grup bu kutsal yadigarın kontrolü için savaşa girecektir. Her biri, 7 tane olacak şekilde kendi Hizmetkar grubuna sahiptir. Siyah Grup Ustaları: Yggdmillenia'yı temsil edip Kase'yi korumakla görevlidir. Kırmızı Grup Ustaları: Büyücüler Birliği tarafından yollanıp Kutsal Kase'yi geri almakla görevlidir. Bu boyutta bir etkinlik için, Kase kendi türünde bir Hizmetkar olan Hükümdar'ını (Ruler) çıkartıp çatışmayı gözetlemekle görevlendirir. Bu da Büyük Kutsal Kase Savaşı'nın başlangıcını işaretler.

Klasör Linki
      Hidden Content You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

• By XOnurcan
      Selam dostlarım. Son günlerde Fate/Kaleid Liner Prisma Illya serisini bitirdim. İnternette bazı special bölümleri gördüm ama türkanimede bulamadım. Sadece 2wei de special bölüm vardı. Animeyi nedensizce çok sevdim ve internette yeni serilerini araken Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Phantom adında bir filminin 2.sini gördüm ilkini izlemiştim 2.si ise 3 ay önce çıktı ama türkçe altyazılı bulamadım ve animeyi bitiren biri olarak sonunu çok açık buldum ama 3wei den beri 4 yıl hatta diğer ay 5 yıl olmak üzere iken herhangi bir gelişme duyamadım animeyi böyle açık uçlu bitireceklerini sanmıyorum. Sizce yeni seri 4 yıl aradan sonra gelebilirmi ? Ve bir sorum daha var nedense bu serisi izledikten sonra tamamen Fate serisi izlemek istedim. Serideki illya ile Fate/Kaleid Liner Prisma Illya farklı olarak tasarlanmış. Şuan Fate/Kaleid Liner Prisma Illya izlemiş biri olarak Fate serisini izlemeye başlasam bir yabancılık çekermiyim ? Yorumlarınızı bekliyorum                                

• By Zelsione
      Animeden uyarlananlar
      Sword Art Online: Fatal Bullet
      Attack on Titan 2 - A.O.T.2
      DRAGON BALL FighterZ
      Accel World VS. Sword Art Online Deluxe Edition
      DRAGON BALL XENOVERSE 2
      NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4
      One Piece: Unlimited World Red
      One Piece: Pirate Warriors 3
      One Piece: Burning Blood
      Dengeki Bunko: Fighting Climax Ignition (Konsol)
      J-Stars Victory Vs+ (Konsol)
      Attack on Titan / A.O.T. Wings of Freedom
      STEINS;GATE
      Fate Extella
      Amnesia™: Memories
      Little Busters!
      Sword Art Online: Hollow Realization
      Önce oyun olup sonra anime olan seriler
      SENRAN KAGURA Peach Beach Splash
      Danganronpa 1: Trigger Happy Havoc
      Danganronpa 2: Goodbye Despair
      Danganronpa V3: Killing Harmony
      Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
      Hyperdimension Neptunia Oyunları
      Valkyrie Drive: Bhikkhuni
      GOD EATER RESURRECTION
      GOD EATER 2 Rage Burst
      Senran Kagura: Estival Versus
      Senran Kagura: Shinovi Versus
      Senran Kagura Bon Appétit!
      BlazBlue: Central Fiction
      BlazBlue: Chrono Phantasma Extend
      BlazBlue: Continuum Shift Extend
      BlazBlue: Calamity Trigger
      Guilty Gear Oyunları
      DmC Devil May Cry
      Sonicomi
      Tales of Berseria
      Koihime Enbu
      The Fruit of Grisaia
      The Labyrinth of Grisaia
      Akiba's Trip: Undead & Undressed
      Akiba’s Beat (Konsol)
      Muv-Luv Alternative
      Anime tarzı oyunlar
      The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II
      Atelier Lydie & Suelle ~The Alchemists and the Mysterious Paintings~
      Onechanbara Z2 Chaos
      Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!
      Genkai Totsuki Moero Chronicle
      UNDER NIGHT IN-BIRTH Exe:Late
      Schatte ~The Witch and the Fake Shadow~
      Tales of Symphonia
      Fairy Fencer F
      Ray Gigant
      STAR OCEAN™ - THE LAST HOPE -
      Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS!!!!!!
      Yandere School
      Ys Oyunları
      Omega Quintet
      Nights of Azure
      Nights of Azure 2: Bride of the New Moon
      Ekstralar
      Dead or Alive 5: Last Round
      Dead or Alive Xtreme 3: Fortune (Konsol)
      Yaiba: Ninja Gaiden Z
      Killer is Dead 
      Blades of Time
      X-Blades
      Bayonetta 1-2
      Gravity Rush 1-2 (Konsol)
      Closers
      Kritika Online
      Blade and Soul
      Dungeon Fighter Online
      Elsword
      Mor olanlar önerilerimdir!
    • By Luluna
      Fate/ Apocrypha (2017 TV Serisi) Kesinleşti !
      Yapılan resmi açıklamaya göre sonunda Fate serisinin beklenen yeni sezonu Fate/ Apocrypha'nın 2017'de TV serisi olarak izleyiciyle buluşacağı kesinleşti.  Fate'e paralel bir evrende geçen bu seride tamamen yeni Hizmetkarlar ve Efendiler göreceğiz. Kırmızı ve Siyah Hizmetkarlar'ın savaşını konu alacak olan serinin gidişatı ise bizi bambaşka bir hikayeye sürüklüyor...

Hikaye:
      Fate/ Stay Night serisine paralel bir evrende Kutsal Kase, 3. Kutsal Kase savaşı sonrası Fuyuki'den götürülmüş ve uzun yıllar boyu kayıp halde kalmıştır.  2000'lerin başlarında, 5. Kutsal Kase savaşının yaşandığı dönemde bir grup olan Yggdramillennia, Kase'yi ele geçirir ve açıkça Büyücü Birliği'nden çekildiklerini belirtip, Kutsal Kase'yi sahiplenirler. Birlik, elli büyücü göndererek Kase'yi geri almak ister ancak büyücüler Siyah Lancer tarafından katledilir.  Ancak içlerinden biri bir şekilde Kutsal Kase'nin ters döngüsünü aktif etmeyi başarınca, toplamda on dört Hizmetkar'ın çağrılması sağlanmış olur.
      Bu olay, iki farklı grubun karşı karşıya gelmesi ile Trifas'daki Kutsal Kase Savaşları'nın başlangıcını tetikler. (Yggdramillennia üyeleri; Kara Birlik ve Büyücü Birliği tarafından gönderilen büyücülerden -bir de Kilise tarafından gönderilen istisna kişi-  oluşan Kırmızı Birlik ) Ayrıca, Kutsan Kase kendi iradesiyle, ara buluculuk yapması için bir Gözetmen çağırır ve savaş başlar. ( Kaynak: Type-Moon Wikia)
      Fragman:

Kadro:
      Yönetmen: Yoshiyuki Asai (Charlotte serisinden )
      Seri Düzenlemesi: Yuichiro Higashide (Fate/Apocryph'nın yazarı)
      Karakter Tasarım: Yuri Yamada
      Müzik: Masaru Yoyoyama (Shigatsu wa Kimi no Uso)
      Stüdyo: A-1 Pictures
      Resmi Site: http://fate-apocrypha.com/

Kaynak:
      Fate/Apocrypha / MAL
    • By asdasd6
      6.Bölüm
      Altyazı: http://altyazi.org/sub/s/352321/Fate-kaleid-liner-Prisma-Illya.html
      7.Bölüm
      Altyazı: http://altyazi.org/sub/s/352427/Fate-kaleid-liner-Prisma-Illya.html
      Not: Artık çeviriyi yapan biri olduğu için bırakıyorum.
      Anime Torrent link: http://bakabt.me/177482-fate-kaleid-liner-prisma-illya-bd-1080p-tsundere.html

Upload için SiyahBeyaz'a teşekkür ediyorum.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.