Jump to content
Türk Anime TV Forum
Slasher

Fate Grand Order (Oyun İncelemesi)

Önerilen İletiler

Evet ben de bayağıdır oynuyorum oyunu arkadaşlar. Ssr 5 Florence Nightingale hesabımı kaybettim yeni hesap açtım. Oyunda hesabınızı korumaya da dikkat etmeniz lazım çünkü oyun Türkiye için google play'de açık değil. Apk olarak yüklüyoruz. Benimle oyun hakkında sohbet etmek isterseniz LoliSubs discord sunucusuna beklerim 🙂 https://discord.me/lolisubs 

Oyundaki id numaram: 534,962,570

Bu arada konu Fate'ten açılmışken, Temmuz ayında çıkacak olan Fate/Extra: Last Encore - Irusterias Tendouron'u çevireceğim umarım güzel olur geçen sezona göre. 😄 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ruhsenturk_, Bir saat önce yazdı:

Evet ben de bayağıdır oynuyorum oyunu arkadaşlar. Ssr 5 Florence Nightingale hesabımı kaybettim yeni hesap açtım. Oyunda hesabınızı korumaya da dikkat etmeniz lazım çünkü oyun Türkiye için google play'de açık değil. Apk olarak yüklüyoruz. Benimle oyun hakkında sohbet etmek isterseniz LoliSubs discord sunucusuna beklerim 🙂 https://discord.me/lolisubs 

Bu arada konu Fate'ten açılmışken, Temmuz ayında çıkacak olan Fate/Extra: Last Encore - Irusterias Tendouron'u çevireceğim umarım güzel olur geçen sezona göre. 😄 

Kötü olmuş data transfer kodu almış olsaydın keşke ayrıca detaylı bilmiyorum ama kod almış olmasan bile e-mail gönderiyormuşsun aniplex'e form dolduruyormuşsun baktın mı onlara ya da oyun Türk google play'inde olmadığı için yapamıyor musun ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Tensai-san, 10 dakika önce yazdı:

Kötü olmuş data transfer kodu almış olsaydın keşke ayrıca detaylı bilmiyorum ama kod almış olmasan bile e-mail gönderiyormuşsun aniplex'e form dolduruyormuşsun baktın mı onlara ya da oyun Türk google play'inde olmadığı için yapamıyor musun ?

Eh uğraşmak istemedim, hesapta 4 tane altın berserker vardı sr4 olan hiç başka sınıftan servant yoktu. Berserkerler ise şunlardı: Florence Nightingale, Heracles, Beowulf, Lancelot. Yeni hesabımda daha kaliteli servantlar var, eski hesap gerekmiyor o yüzden. Tek üzüldüğüm şey Florence Nightingale oldu, tam bir support gibiydi iyileştirme yeteneği falan vardı. Yeni hesabımdaki servantlar ise şunlar: Emiya (Assassin), Sakata Kintoki (Rider), Ibaraki Douji, Elisabeth Bathory, Heracles, Gilgamesh (Child), Cu Chualin, Cu Chualin (Caster), Hassan of the Hunded Personas, Ushiwakamaru, Euryale, Kiyohime, Fergus, Fuuma "Evil-wind" Kotaru, Jing Ke.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ruhsenturk_, 10 saat önce yazdı:

Aga discordta çeviriler için bir tartışma odası vesaire kursanıza. Hatalar felan görürsek feedback verelim. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok