Jump to content

Asistan arayan çizer veya hikaye yazabilecek arkadaş arıyorum

banberka

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba, aranızda ya çok güzel hikaye yazıyorum çizgi romana da ilgim var ama bir türlü çizemiyorum veya çizmek istemiyorum diyenler varsa size bir eğlenme-öğrenme projesi teklif ediyorum ? veya zaten işe başlamışsanız asistanınız olmak istiyorum 

Şöyle ki amatör de olsa ucundan yakalamak mantığıyla manga çizerliğine başlamak istiyorum ancak yolun çok başındayım çizimlerim yeterince yüksek kalitede değil hikaye yazarlığım zaten değil diye düşünüyorum.

Gelişmek için günlük çalışmalar yapmaktayım ancak daha geniş çaplı bir projeyle işi ilerletmek istiyorum. Ancak çizim konusunda takıntı yapmaya başladım o yüzden en azından onu belli bir seviyeye çıkarıp hikaye üstüne daha sonra odaklanmak istiyorum. Hikaye yazabilirim gel beraber başlayalım bu projeye diyen arkadaşlar varsa şöyle detayları vereyim

* Hikaye olarak slice of life- komedi - moe ve/veya romantizm de olabilir bu etiketlerin hepsi bir arada veya birisini içerebilir genel olarak bu tarzda ilerlemek istediğim için hikayesine ortak arayan arkadaşlarda bu koşulum şart

*Dijital veya analog çalışabilirim

*Çizim tarzı manga tarzda olacak

*İlla ki seri olmak zorunda değil 4 panel şeklinde de yapabiliriz veyahut hikayem çok kuvvetlidir diyen arkadaşlar varsa light novel tarzı sadece bazı illustrasyonlar ve hikayeden oluşan bir çalışma da yapabiliriz

*Dediğim gibi bir öğrenme projesi olduğu için tabii ki de işin içinde para yok ancak bir mucize olur da çok yükselebilirsek neden olmasın.

Kendim hakkında, yaş 21- üniversite öğrencisi

referans ve iletişim: instagram.com/banberka (Herkese açık forum malum, instagramda mesaj atarsanız daha detaylı konuşabiliriz)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Hala boştaysan ve bi örnek atarsan konuşabiliriz. Instagramım yok eğer başka arkadaşlar varsa çizim yapıp yazar arayan ya da yazar olup çizer arayan discorda beklerim https://discord.gg/JaRVzdH

Discord şart değil örnek buraya da atılabilir fark etmez. Üşeniyorsan yaptıklarından bir tane üşenmiyorsan büyük bir kapı resmi atarsan ne yapıp yapamayacağımızı konuşuruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.