Jump to content

Herkese Merhaba!

heichou_7

Önerilen İletiler

Hepinize merhaba ben Beril buralarda yeniyim.2005 doğumluyum. Genelde yarı zamanlı internette takılırım.Arada sırada hesapsız bir şekilde buraya girerdim kaynaşamam diye hesap açmamıştım da tanışın kaynaşın bölümündeki yorumları görünce karar verdim burada tam bir aile ortamı var☺️ Resim yapmayı, kitap okumayı ve elimden geldiğince ciltli manga biriktirmeye çalışırım. Bir buçuk / iki yıldır keman çalıyorum.Önceden beri Japon kültürü ile ilgilenirdim.Her şekilde animeye vocaloidle tanışmış olsam da geciktirdiğim o iki yıldan mahcubum?İlk animem no game no life / mangam shingeki no kyojin / yanımda hep mini bir defter taşır çizim yaparım. Bir de klavyemin bazı harfleri bozuk bundan çok çekerim.Umarım herkesle iyi geçinirim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Beril, ne çok ortak yönlerimiz varmış seninle! Keman çalan, resim yapan, kitap okumayı çok seven biri olarak iyi geçinebileceğimizi düşünüyorum. (25 adet topladıktan sonra çöpe gidince ise ciltli manga toplamayı bıraktım.Bazılarını okuyamamıştım bile... :drama-crazy-rabbit-emoticon:)

Kendimi anlatacağıma sadede geleyim..

Hoşgeldin!

Spoiler

Bu spoileri yanlışlıkla açıp silemedim, madem açtım bir gif koyayım şuraya ?  

giphy.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.