Jump to content
Türk Anime TV Forum
Lucifèr

Forum gereken ilgiyi görmüyor

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar ben bu forumun eskiden gördüğü rağbeti görmediği için şikayetçiyim bunun bir çok sebebi var. Yeteri kadar tanıtımın yapılmaması(Turkanime.tv'de forum kısmının küçük bi yazıdan ibaret olması daha çok üye çekmeye yönelik olmalı) kullanan bir çok kişinin anime izlemeyi bırakması veya anime izlemesine rağmen yeterli vakit bulamadığı için foruma göz atamaması ve yerlerinin doldurulamaması.(Emel abla ve Zeynep abla bile sanırım eskisi kadar aktif değil forumda Barış bile..) bla bla bla..

Şimdi önerilerime geçeyim.

Demem o ki çeşitli aktiviteler yapılmalı anketler vb.

Forum üyelerinin son güncellemelerinin ana sitede gözü yormayacak bir şekilde gösterilmesi(baya iştah kabartıcı olur)

Sohbet-Konu dışı bölümünün bir tık öne çıkarılması en altlarda olmaması

Forum içinde ayrı bir instagram ve facebook sayfası açılması.

Aralıklarla çekilişler yapılması

Üye aktifliğini arttıracak çeşitli turnuvalar yarışmalar düzenlenmesi (sadece anime veya manga üzerine olması şart değil bir oyunda olabilir.)(kazanan kişi veya kişilerin instagram sayfasında paylaşılması)

Foruma ait bir discord açılması 

Forumda bulunan chat bölümünün ayrı bir üyelik üstünden olmaması

Foruma üye olanların anime izlerken daha yüksek kalitede anime izleyebilmeleri (örn Hd izleyebilmek için forumda açık bir hesap olma şartı)

Haddimi aştıysam ya da burnumu bana düşmeyen yerlere soktuysam şimdiden herkesten özür dilerim sadece istek şikayet ve öneri bölümüne içimi dökmek istedim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda ucu açık gereksiz konular çok fazla, sohbet çok az dönüyor bence forumun ölü olmasının en önemli sebeplerinden biri de bu. İnsanların daha kolay iletişime geçebiliceği bir portal olmaktan çıkmış bu anlamda biraz. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok