Jump to content

TUS dersaneleri sorunsalı yardım!!

CocoJutsu

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar 4. sınıftan 5. sınıfa geçtim bu sene DEU tıp da. Forumda tıp okuyan, bitiren dersanelerle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok çok sevinirim. Ayrıca animeyi mangayı hobi olarak takip eden tıpçı arkadaşlarla böle bi grup filan kursak güzel olmaz mı? Hem ders anlamında hem de anime-manga konusunda yardımlaşma bilgi paylaşımı olur bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Tam olarak ne istediğini anlamadım ?

Tus dershaneleri hakkında bilgi ve yardımlaşma için başka forum sitelerine bak derim. Drtus falan...

Şimdiye kadar tıpçıların oluşturduğu animelerle alakalı bir sosyal platform duymadım. Eğer bu tarz bir platform kurmak istersen ne bileyim facebook sayfası, cahatango odası gibi bu konuda bir ilk olabilirsin. Platformun reklamını da forum sitemizde tanıtabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazdığımı bidaha okudum da hakkaten spesifik bişi belirtmemişim ? Buraya da yaziyim dedim belki bilen duyan olmuştur diye . Tustime ın online dersanesi  nasıl kendisi veya yakınlarında kullanan varmı acaba diye soracaktım ? Nerdeyse tüm forumlara baktım ve istediğim cevabı alamadım bu konuda. Siz galiba tıp fakultesi öğrencisisiniz online ders konusunda bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.  Grup kuralım mı konusunda ise "Acaba bu site üzerindekilerle böyle bir şey mümkün mü bu site üzerinde bir bölümde " gibi bir şey kastetmiştim xd

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Dershaneye gitmedim uzmanlık sistemimiz saçmalıklarla dolu. Sistem bu haldeyken dershaneleri hakkında çok da kurcalamayayım.

Online offline direkt ders ne olursa olsun sık tekrar ve taktik gerekiyor. Kişide bitiyor. 10 kişilik grubumda dershaneye gitmeyen bir ben vardım. Şimdi ikisi hariç hepsi pratisyen ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...

Şimdi dershaneler konusunda ben Tusem'e kayıt yaptırdım ama iki yıldır düzenli gitmiyorum sınavımın olmadığı haftalarda giderdim şu an intörn oldum bu sene ne olur bilinmez ama tus çalışmak için sabır ve sebat gerekiyor ? tustime 'ı ben kayıt yaptırdıktan sonra öğrenmiştim mantık olarak çok güzel geliyordu ama şu karantina döneminde öğrendim ki çalışmak için mekan değişikligi yapmak şart Data çok pahalı olduğu için onu tercih etmedim söyleyeceklerim bu kadar 

Hangisine gidersen git sonuç senin azmine bağlı:super-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

CocoJutsu, 05.07.2018 - 18:04 tarihinde yazdı:

Merhaba arkadaşlar 4. sınıftan 5. sınıfa geçtim bu sene DEU tıp da. Forumda tıp okuyan, bitiren dersanelerle ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok çok sevinirim. Ayrıca animeyi mangayı hobi olarak takip eden tıpçı arkadaşlarla böle bi grup filan kursak güzel olmaz mı? Hem ders anlamında hem de anime-manga konusunda yardımlaşma bilgi paylaşımı olur bence.

Ben Gazi'de ikinci sınıfım. Birçok arkadaş grubum Tusdata'yı tavsiye ediyor ancak yakın bir arkadaşım Tusem temsilcisi. Tusem kitaplarını Prospektus'dan daha çok seviyorum. Seninle aynı fikirdeyim. Grup kurulsa güzel olur ama birinin el atması gerekiyor. Discord grubu falan oluşturulabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.