Jump to content

( 13 / 13 ) Lodoss-tou Senki

Sinsine

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Lodoss-tou Senki

Anime Türü : Aksiyon, Macera, Fantastik, Büyü, Shounen, Doğaüstü Güçler

Bölüm Sayısı : 13 / 13

Yapım Yılı : 1990

Çevirmen : Sinsine

Düzenleme : Sinsine

Özet: Tanrıların büyük savaşının sonucunda oluşan yeni kıta Lodoss ve krallıklar, binlerce yıl süren savaşlardan muzdariptir. Sonunda kıtada barış ve birliğin hüküm süreceği beklenirken kimliği belirsiz bir şeytan ortalığı karıştırmaya başlar. Birçok krallığı politik dengesizliğe sürükleyerek ve merkezi kontrolü elde etmelerine engel olarak Lodoss adasındaki karmaşayı devam ettirmeye çalışan antik bir cadı uyanır. Genç savaşçı Parn liderliğinde farklı ırklardan oluşturulmuş altı kişilik ekip, bu yeni tehdidi ve Lodoss’un eski günlerdeki savaş ve yıkımın karanlığına geri dönüşünü engellemek için savaşmaktadırlar.

Klasör Linki
This is the hidden content, please

TAÇE Discord Sunucusu
logo.png

image.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 72
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Lodoss-tou Senki Anime Türü : Aksiyon, Macera, Fantastik, Büyü, Shounen, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 1990 Çevirmen : Sinsine Düzenleme : Si

6. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

13. Final Bölümü eklendi. Seri tamamlanmıştır. Çeviriyi yapan bendenize emeğim için teşekkür eder, iyi seyirler dilerim ?

Posted Images

Nones, Bir saat önce yazdı:

Aman Tanrım didim.

Konuya gel. Anlaşıldı 4 bölüm geldiyse en kısa sürede izleyeceğiiim :admire2-onion-head-emoticon:

Emeğine sağlık Sinee :loveloveplz:

Düzenleme/encode/upload silsilesinden vakit buldukça çeviriyorum, umarım en yakın zamanda biter ?

vgrkaya, 18 dakika önce yazdı:

Sine böyle eski bir fantastik seriyi alman beni şaşırttı doğrusu, şimdiden ellerine ve emeklerine sağlık

Aaa niye şaşırdın ki? Mümkün olduğunca eski serileri tamamlamaya ve tamamlatmaya çalışıyorum ? izlerken de fantastik konulu seriler tercihim oluyor genelde ama çeviride yelpazeyi geniş tutmaya çalışıyorum ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sinsine, 06.07.2018 - 23:42 yazdı:

Düzenleme/encode/upload silsilesinden vakit buldukça çeviriyorum, umarım en yakın zamanda biter ?

Aaa niye şaşırdın ki? Mümkün olduğunca eski serileri tamamlamaya ve tamamlatmaya çalışıyorum ? izlerken de fantastik konulu seriler tercihim oluyor genelde ama çeviride yelpazeyi geniş tutmaya çalışıyorum ? 

Bende tam emin değilim ama nedese içimde böyle bir his uyandırıyordun bu zamana kadar hep, fantastik tarzlar doğrusu kolay kolay izlenmiyor, 2-3 sene öncekiler başlayana kadar tabi, yinede böyle eski bir seri olması gerçektende harikasın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.