Jump to content

Önerilen İletiler

MSW'yi güncele 20 dk kala bitirmiş olmanın yorgunluğuna dayanarak bu haftaki bölümlerimizi bildiriyorum:

Çevirdiğimiz Mangalardan; Boyfriend of the Dead 27.5-28, Koroshi Ai 35-35.5, Live Forever 30-31, My Shiny World 46, Cherry Boy, That Girl ve çevirdiğimiz anime Blue Gender'dan 22. bölüm ^^

AGJ soranlara Lavinia’dan önemli not: Lavinia okul ve hayatla mücadele veriyor bu yüzden bölüm yapamadı. Yemek yemeye bile zamanı olmuyor.

Ve bu bir gerçek. Bu sebeple AGJ biraz gecikmeli olacak, bu hafta yetişmezse, bir sonraki güncele gelecek ki gelişme olduğunda duyuru yapacağız ^^

İndirmek ve Güncele Ulaşmak İçin: Tık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

“Soğuk bir kış gününde, havanın kararmasına yakın bir saatte bir genç, hızlı adımlarla okulundan evine yürümeye başlamış. Aklında bir çok cevapsız soru ve kaygı ile yürürken hızlanmaya başlayan karı f

Animeli, webtoonlu, telafili ve açıklamalı yayınımız gelmiştir ^^ Bu yayında animelerden: Bule Gender 11. bölüm, Mahoromatic 2. Sezondan ise 11-12. bölümler var. Webtoonumuz My Shi

İyi bayramlar ^^ Bayramda döneceğimizi duyurmuştuk ve kaldığımız yerden devam ediyoruz, bugünün bölümleri; AGJ 27, Koroshi Ai 13, Live Forever 11-12 ve My Shiny'den de 35-36. bölümler...

Yo minna ^^

Yorgunlukla yazdığım ve bölümlerin gecikmesinin sebeplerini açıkladığım güncelimiz yayınlanmıştır ^^

Bu Güncelin Bölümleri:

Mangalar; Boyfriend of the Dead 29, Live Forever 32-33, American Ghost Jack 38, My Shiny World 47, Cherry Boy, That Girl 45

Anime; Blue Gender 23

https://himitsusub.wordpress.com/2019/10/13/golgenin-geciken-uykulu-gunceli/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Yo minna ^^

Ekibimizden Lavinia-chan'ın dil bölümü okuyanlar için duygulara tercüman olan günceli ile geldik bu hafta ^^

Malesef ki ThereamDrem encode programı ile ilgili teknik bir sorun yaşadığı için bu hafta "Blue Gender"dan bölüm yok ://
 Dahlia da "Boyfriend of the Dead" serisini gelecek haftalarda telafi edecektir ; )

Bölümler:

Live Forever 34-35, American Ghost Jack 39, My Shiny World 48, Cherry Boy That Girl 46-47 ve Koroshi Ai 36!

Keyifli okuyuşlar minna-sama!

https://himitsusub.wordpress.com/2019/10/29/1792/

-Gölge-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Yo Minna ^^

Nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Sınavlar nasıl geçiyor?

Bizi sorarsanız, güncelimizde elimden geldiğince açıkladım, kısaca sınavlar ve benim sağlık sorunum sebebi ile güncelimiz bir haftacık gecikti. Bekleyen tüm takipçilerimize çok teşekkürler <3

Bölümleri indirmek ve daha fazla bilgi almak için bloğumuzu veya güncelimizi ziyaret edebilirsiniz ;)

Bu hafta mangalardan, Boyfriend of the Dead 30-31, Koroshi Ai 37-38, Live Forever 36-37, Jack, The American Ghost 40, Charry Boy, That Girl 48-48.1 var ve animemiz Blue Gender 24. Bölüm var. Tüm takipçilerimize keyifli okumalar ve seyirler <3 Üyelerimizin de ellerine emeğine sağlık <3

Not 1: MSW 49 hafta sonuna doğru gelecek bir aksilik olmazsa : )

Not 2: Cat’s Bride’ın da İngilizce bölümleri yüklenmiş, gelecek güncellerimizde yavaş yavaş devam edeceğiz : )

NOT 3: ANİMENİN BÖLÜMLERİNİ YÜKLEYEBİLECEK BİR HAYIRSEVER UPLOADER VAR MI? :'( BİZİM OLMADIĞI İÇİN SİZE MUHTACIZ, 20-24. BÖLÜMLER YÜKLENMELİ :((

https://himitsusub.wordpress.com/2019/11/19/golgenin-saglik-sorunlari-ve-sinavlar-gunceli/

-Gölge-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yo minna ^^

Bu haftaki güncelimiz -Gölge’nin “Güncelleri Okunmaları İçin Yayınlıyoruz” Günceli ^^-

Güncelin adının neden böyle olduğunu sorarsanız...

Bize gelen "Yeni bölüm ne zaman?", "X serisini bıraktınız mı?" sorularının sorulmasını saçma bulduk. Çünkü biz her İKİ HAFTADA BİR yayımladığımız güncellerde, aktif serilerimizden en az bir bölüm yayınlamaya çalışıyoruz. Yayınlayamayacaksak o GÜNCELLERDE haber veriyoruz.

Anime ile ilgili kısmını şuraya bırakıyorum:

“Biz animeleri blogumuzda indirme linkini ekleyerek paylaşıyoruz ve animeler mangalardan farklı olarak her güncelde gelmiyor. Çevirmeni müsait oldukça yapıp atıyor. Çok uzayacağı zaman zaten GÜNCELLERDE sebebini belirterek söylüyoruz. Ayrıca her zaman Türkanime gibi sitelere yükleyemeyebiliyoruz. Bizim Uploaderımız yok. Yetkililerden rica ediyoruz. Onlar yüklüyorlar. Ama onlar da her dakika bize bakacak değiller. Vaktimiz oldukça haber veriyoruz. Seriyi bırakmadığımızı söylememize rağmen, neden bıraktığımızı iddia edenler oluyor? Anlamış değilim. GÜNCELLERDE aksi duyurulmadığı sürece yarım serimiz yoktur. Güncellere bakın lütfen. Devam ettiğimizi görmek zor değil.”

Bu haftaki bölümlerimiz:

Boyfriend of the Dead 32-33,  Koroshi Ai 39, Live Forever 38, My Shiny World 49-50, Cat’s Bride 03, Cherry Boy, That Girl 48.2-49

Olmayan iki serimizi merak edenleri güncelimize davet ediyoruz:

https://himitsusub.wordpress.com/2019/12/03/golgenin-guncelleri-okunmalari-icin-yayinliyoruz-gunceli/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yo minna ^^

Gölge-desu (hasta ve bolca halsiz bir Gölge xD)

Nasılsınız? İyi misiniz?

Bu güncelde size harika bir haberim var! Anime serimiz "Blue Gender" tamamlandı!

ThereamDream'e emekleri için çok çok çok teşekkürler < 3 Ellerine sağlık!

Bunun dışında diğer serilerimizden (Cherry Boy That Girl hariç, malesef o diğer güncele kaldı, bu güncele yetişemedi) en az bir bölüm vermeye çalıştık, tüm ekibimizin ellerine, emeklerine sağlık < 3

Bu Haftaki Manga/Webtoon Bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 34, Koroshi Ai 40-41, Live Forever 39-40, American Ghost Jack 41, My Shiny World 51,Cat’s Bride 04

Bu Haftaki Anime BölümlerimizBlue Gender 25-26 Final

https://himitsusub.wordpress.com/2019/12/18/blue-gendera-veda/

-Gölge-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İyi seneler minnaaa ^^

Nasılsınız? Yeni yılınızın ilk günü nasıldı?

Yoğunluğa rağmen elimizden geldiğince bölüm çıkartmaya çalıştığımız ve benim yeni yıl hakkında bir şeyler yazdığım güncelimize ulaşmak için: Tık

Bu günceldeki manga bölümlerimiz: My Shiny World 52, Live Forever 41-42, Boyfriend of the Dead 35-35.5, Cherry Boy, That Girl 50

Yeni Animemiz ACTORS -The Song Connection-'ın da ilk bölümü!!! -Bu animeyi daha çıkmadan önce bile istiyordum, hasta olunca arada kaynadı, bir aksilik çıkmazsa güncel dışında bile gelebilir-

Bunun dışında Not 1: Bu güncele American Ghost Jack ve Cat’s Bride yetişmedi, sonraki güncelden itibaren bir aksilik çıkmazsa devam edecekler.

Not 2: Üçüncü üniversite konusunda inatla çalıştığım için bazen benim serilerin bölümleri güncel dışında ya da karışık gelebilir. Boş vakit durumum tam bir karmaşaya döndü. Adığım yeni serileri görmüşsünüzdür (Bknz: Novel Aozora) Dil okumak istediğimden çeviri benim pratiğim gibi oluyor ama edite vakit kalmayabiliyor. Sağlık sorunu yaşamadığım sürece ya da başka büyük sorun çıkmadığı sürece önceden verdiğim sözler geçerli, gecikme olsa da 1 ay gibi uzun süreli olmaz ?

Barış D. Baryshx, 19.12.2019 - 19:14 yazdı:

Elinize sağlık Blue Gender bitirmişsiniz.

Teşekkür ederiz, aksamalara rağmen 2019 bitmeden bitirebilmek bizi de mutlu etti :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mini Güncel 01:

“Köri” kelimesini bolca duyacağınız “Actors-Song Connection” animesinin ikinci bölümü sizlerle xD

Not: Bu yayın bir güncel sayılmamakla birlikte, sadece animeye bölüm verirken yanında birkaç bölüm de manga verdiğimiz “Minik” bir yayındır. Günceller her zamanki tarihlerinde devam edeceklerdir : )

ACTORS-Song Connectison- Bölüm 2'ye ulaşmak ve mangalarımızdan Live Forever 43-45, American Ghost Jack 42. bölümlere ulaşmak için: Tık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yo minna ^^

Güncelin giriş kısmını atlayıp, buraya sadece bugünkü bölümler hakkında yazacağım (giriş kısmı yani benim hastalığımdan yakınmam falan hakkında olan kısım için ve bölümleri indirmek için sizi güncele alalım: Tık),

Öncelikle anime çevirmenlerimizden Tulkas, InuYasha’nın filmlerini çevirdi! Bu güzel haber ile her güncelde bir tanesini encode edip paylaşmak da ben Gölge’nin işi oldu! Ellerine sağlık Tulkas ;)

Hepsini birden paylaşmak isterdim ama sağlık durumum olsun, zamanım olsun elvermiyor alt yazıyı kontrol edip ayarlayıp, programa atmaya..

Ama bugün için ilk filmi getirdim ;)

My Shiny World ve ACTORS ikinci mini güncelimize kaldı maalesef :(

Bunun dışında diğer önemli haberimiz ise günün yıldızı “Live Forever” hakkında!

Dahlia’nın yaklaşık bir yıldır üzerinde çalıştığı seriye veda vakti gelmiştir.. Ve de ilk biten manga serimiz olmuştur! Dahlia’ya bu seri boyunca verdiği emekler için buradan çok çok teşekkür ederiz <3

Dahlia’nın da seri ile ilgili son sözlerini buraya iliştiriyorum:

“Umarım bu seri okuyanlara ve aynı duyguları taşıyanlara ışık tutar, en azından yazarın da dediği gibi bir miktar etkili olur.

Okuduğunuz için teşekkürler sağlıcakla kalın : )”

Dahlia’nın serinin bitimi hakkındaki ilk yorumu: “BİTTİ ULAN BİTTİ SONUNDA GÜZELDİ AMA BİTTİ BEE nfjsjjfjd”

Dahlia saçımı çekmek isteyecek ama bu notu buraya iliştirmesem olmazdı xD

Bu hafta mangalarımızdan Koroshi Ai 42, Live Forever 46-52, American Ghost Jack 43-44, Cherry Boy, That Girl 51, Cat’s Bride 05 var,

Yeni anime filmimiz InuYasta Film 1’i de sitemizde bulabilirsiniz ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.