Jump to content

Önerilen İletiler

Merhaba minna ^^

Günceli vermeden önce; geçtiğimiz cuma günü olan Elazığ depreminde hayatını kaybedenlere “Allah rahmet eylesin.” diyor ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Depremzedeler için ise öncelikle sağlık diliyoruz, dileriz yaraları olabildiğince çabuk sarılır ve böyle bir felaket tekrar etmez.

Haftanın Bölümleri:

Mangalarımızdan; Cherry Boy, That Girl 52, Cat’s Bride 06, Boyfriend of the Dead 36-37, Jack, The American Ghost 45-46, My Shiny World 53 var.

Animelerimizden ise, ACTORS -Song Connection- 03 ve InuYasha Film 2 var.

Serileri İndirmek İçin: Tık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

“Soğuk bir kış gününde, havanın kararmasına yakın bir saatte bir genç, hızlı adımlarla okulundan evine yürümeye başlamış. Aklında bir çok cevapsız soru ve kaygı ile yürürken hızlanmaya başlayan karı f

Animeli, webtoonlu, telafili ve açıklamalı yayınımız gelmiştir ^^ Bu yayında animelerden: Bule Gender 11. bölüm, Mahoromatic 2. Sezondan ise 11-12. bölümler var. Webtoonumuz My Shi

İyi bayramlar ^^ Bayramda döneceğimizi duyurmuştuk ve kaldığımız yerden devam ediyoruz, bugünün bölümleri; AGJ 27, Koroshi Ai 13, Live Forever 11-12 ve My Shiny'den de 35-36. bölümler...

Yo minna ^^

Bu haftaki bölümlerimiz:

Boyfriend of the Dead 38-40, Koroshi Ai 43, Jack, The American Ghost 47, Cherry Boy That Girl 53, Cat’s Bride 07

Bölümleri indirmek, güncelimizi okuyup bizlere manevi olarak destek olmak için: Tık

Yoğunluk sebebi ile My Shiny World webtoonu ve ACTORS animemiz bu güncelde yetişmedi, sağlığım yerinde olduğu ve aksilik çıkmadığı sürece telafi edeceğim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yo minna ^^

Nasılsınız?

Bu haftaki güncelimizde biraz Noragami’den, biraz Devils Line’dan biraz Haikyuu’dan bahsettim bunun dışında iki yeni üyemiz (Sonki ve Echo)e “Hoş Geldiniz” dedim ve azcık serilerden söz ettim : ) Ayrıntılı bilgiler ve serileri indirmek için güncele buyurun: Tık

Bu haftanın serileri ise:

Bu haftaki manga bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 41-42, Jack, The American Ghost 48, Cherry Boy That Girl 54, Cat’s Bride 08; Anime bölümlerimiz ise: InuYasha Movie 3

Not: ACTORS altyazıda biraz çevirim kaldığı için ve filmin encodu uzun sürdüğü için yarın ya da sonraki gün bir aksilik, sorun çıkmazsa gelecek.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eveeettt..

Bir-iki güne geleceğini söylemiştim ve dördüncü bölüm hazır. Bu seriyi hızlı yapamıyorum çünkü webtoon serimi bitirmeye çalışıyorum. En azından güncellere yetiştirmek için uğraşsam da bazen gecikebiliyor : ( Çeviri hatalarım varsa, yapıcı eleştirilerinizi beklerim.

Uta-chan ile sizlere iyi seyirler dilerim^^

ACTORS -Song Connection- Bölüm 4 İçin: Tık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu hafta günceli Lavinia yazdı ve çok da güzel oldu ;)

Benim için söylediğin her şeye teşekkür ederim -Gölge-san utanır- <3

Neyse öhüm, Lavinia'nın yazdığı kısa güncelimize ve bölümlere ulaşmak için: Tık

Buyrun size bu haftaki güzelim serilerimiz:

Bu haftaki manga bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 43-44, Jack, The American Ghost 49-50-51, Cherry Boy That Girl 55, Cat’s Bride 09, Koroshi Ai 44; Anime bölümlerimiz ise: Blue Gender Movie

Not: Malesef My Shiny World benim birkaç sorunum yüzünden geç gelecek. Hafta sonu mini bir güncelle vermeye çalışacağım, gecikme için özür dilerim  Anime konusunda ise encode yaptığım bilgisayarım bozuldu :// Tamir ettirmeyi deneyeceğim, duruma göre sizleri bilgilendireceğim ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Otakuch, 19.03.2020 - 10:47 yazdı:

Çevirileriniz için çok teşekkür ediyorum, umarım hevesiniz hiç bozulmadan devam edersiniz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz ; ) Bizim de dileğimiz altı yıldır devam eden bu ailemizin uzun yıllar daha devam etmesi ve siz okuyucularımızla güzel serileri buluşturmaya devam etmek <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yo minna ^^

Nasılsınız?

Bu hafta da soru-cevap güncelleri ile devam ediyoruz : D

Bu haftaki soru-cevap maceramızın konuğu ThereamDream oldu, ona sorulan sorulara ve bu haftaki dolu güncelimize ve serilerimizdeki gelişmelere ulaşmak için güncelimize alalım sizleri: Tık
Güncel okunsun diye bölümleri bir parça gizli tutuyor olabilirim eheh :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.