Jump to content

"Mazinger Z: Infinity" Movie (2018)


Recommended Posts

Mazinger Z Movie Infinity (2018) (AnimeSeverler) Türkçe Altyazı İndir!!
 
2033c60754444e7fc0ca4f98f5a5ea13.jpg


 

Merhaba Anime Severler; Geçmişten bu güne 'Robotik' düşleriyle bize kucak açan 'Mazinger Z' :))) 'Yıl olmuş 2018' yıkılmadım ayaktayım dercesine, biz Anime Severleri yalnız bırakmadığını bir kez daha kanıtladı :)) Muazzam kurgusuyla karşımızdaaaaaaa 'Mazinger Z Movie: Infinity' 

Bence; 'Mazinger Z Movie: Infinity' ilk dakikasından,son dakikasına kadar heyecanla takip ettiğim,nadir yapıların arasında yerini aldı... Bol aksiyonlu olduğu kadar, kurgusuyla 'Vay be' dedirten heyecanımı tavan yapan muhteşemmm 'Mazingerrrr' 

NOT; Müziklerine aşık olacağınızdan hiç süphem yok... İlk 5 dakikada zaten gerek görsel,gerek kurgu ve müzik olarak doyumsuz bir seyir tadı vereceğini göstermektedir.

Konu Özeti;On yıl önce, çaresiz bilim adamı Doktor Hell, yeraltı imparatorluğu olarak bilinen kötü huylu takipçilerini, tüm insanlığı yok etmek için bir mücadeleye sürükledi. Bu kuvvetlere karşı, genç kahraman Kouji Kabuto'nun, efsanevi süper robot "Mazinger Z" ye pilotluk yaptığı savaştı. Kouji'nin zaferi, Doktor Hell'in kötü planını durdurdu ve Dünya'ya barış getirdi. 

Şimdi Kouji pilot koltuğunu geride bıraktı ve babasının ve büyük babasının ayak izlerini takip ederek kendi başına bir bilim adamı oldu. Ancak Fuji Dağının derinliklerinde beklenmedik bir karşılaşma, insanlık için daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir tehdidi tetikler ve Kouji'nin kaderini sonsuza kadar değiştirir. İnsanlığın kaderi ellerinde bulunan Kouji ve Mazinger Z, iyilik ve kötülük arasında bir seçim ile karşı karşıyadır.

VLC Player ile izlemeniz önerilir. 
Bizi " İnstagram; AnimeSeverlerrr " Adresini Takip Ederek Destek Olabilirsiniz.. 'AnimeSeverler', İyi Seyirler Diler.

"Mazinger Z Movie: Infinity (2018)" Türkçe Altyazını İndirmek İçin Tıklayın Lütfen!! 

"Mazinger Z Movie: Infinity (2018)" (MyAnimeList) Değerlendirmesi İçin Tıklayın Lütfen!!
"Mazinger Z Movie: Infinity (2018)" (Toei Animation) Studio İle Yapılan Animelerin Listesi İçin Tıklayın Lütfen!!
"Mazinger Z Movie: Infinity (2018)" (AniChart) Animenin Takvimi İçin Tıklayın Lütfen!! 
"Mazinger Z Movie: Infinity (2018)" Animesinin Hangi (Yabancı Fansublar Çevirdiği) Hakkında Genel Bilgiler İçin Lütfen Tıklayın!!

 
29f8de4257a7056bc34be173d0618e50.jpeg


Sıkça Sorulan Sorular 

1) VLC Media Player Nedir ve Nasıl İndirilir?

VLC Player bir medya oynatıcısı ve alt yazı desteğiyle birlikte ücretsiz olarak hem bilgisayarlarda hem de telefonlarda kullanılabiliyor.
VLC Media Player, çok kullanışlı bir video oynatıcı programdır. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg vb.. birçok formatı desteklediği gibi DVD, Ses CD, VCD ortamları ile hemen hemen tüm ortam dosyaları ve akış protokollerini oynatabilir. VLC codec paketlerini kendi içinde taşır, bu nedenle ayrı bir codec paketi yüklemenize gerek yoktur. Ücretsiz olan bu program ile başka bir video player kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

A) Nasıl İndirilir; VLC İndir. Resmi Sitesidir. Güncel versiyonları bu siteden indirebilirsiniz. Ayrıca Kendisi Otomatik Güncelleme Yapmaktadır.
B) Özet; Görüntü Uzantısı MKV olduğunda videodaki altyazı ve ses datalarıyla oynama yapmanıza imkan vermektedir. Dolayısıyla altyazıyı çıkartıp düzenleyebiliyorsunuz.

2) MKV Video Animeleri Nasıl İndiririm?

Bir çok torrent sitesinden indirme yapabilirsiniz.Lakin bizim önerdiklerimiz aşağıda yer almaktadır.
A) Nyaa.si 
B) AnimeTosho 
NOT; Her iki siteden de arama yaparken özellikle ismi doğru yazmanız gerekmektedir. Animeyi yükleyen yabancı kaynaklar olduğu için isimleri mümkün olduğunca kısa yazın ve manuel bakmaya çalışın.

3) İndirdiğim Türkçe Altyazı Nasıl İzlerim?

A) VLC player yüklüyorsunuz. Bu iki program yukarıda belirttiğim gibi "MKV" uzantılı videoları açmanıza imkan vermektedir.
B) Daha sonra ise izlemek istediğimiz animenin "MKV" sini Nyaa.si ve AnimeTosho sitesinden indiriyoruz.
C) Son olarak "Türkçe Altyazı" sitesine yüklediğimiz"Türkçe Altyazı" dosyasını indiriyoruz.
D) Özetle; VLC video oynatmak programını yüklüyoruz. İlgili torrent sitelerinden, izlemek istediğimiz animenin "MKV" indiriyoruz. Son olarakta, bizim yüklediğimiz "Türkçe Altyazı" indiriyoruz.


NOT; MKV videoyu VLC video oynatıcıyla açıktan sonra, indirdiğiniz Türkçe Altyazı dosyasını, Video açıkken üzerine sürükleyin ve Artık İzlemenin Keyfini Çıkarın.

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.