Jump to content

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede?    Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söy

Sakurayı da İnoue yi de severim İnoue nin sesini sevmiyorum bir tek. Evet linç edin beni ?

linç yiyiycem ama death note ile tokyo ghoul'den nefret ediyorum ?

Posted Images

Ben  Clannad,Clannade After Strory,Ano Hana, Zetsuen no Tempest ve Re:Zero'nun çok abartıldığını düşünüyorum.

Özellikle  Clannad'ın çok abartıldığını düşünüyorum, serinin dram içeriğini bırak etkileyici tek bir sahnesi bile yok,olaylar çok sıradan,izleyenler nasıl ağladım sızladım diyor anlamyorum.Benim izlerken yüz ifadem bile değişmemişti gerçekten.

Ano Hana da aynı şekilde ama yine de etkileyicilik konusunda hakkını yememek lazım.

Zetsuen no Tempest hakkında da hikaye konsepti çok mantıklı değil izlerken çoğu sahneyi anlamadığım olmuştu.

Karakterler konusunda da Naruto'dan Hinata karakterini hiç sevmiyorum hatta Sakura'yı pek sevmesem de onun bile Hinatadan daha iyi olduğunu düşünüyorum. (işte tam burada linç edilebilirim)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clannad,Clannade After Story ve Re:Zero ben de hiç beğenmiyorum. Millet beğeniyor diye zorla bitirdim, acaba fikrim değişir mi diye. Clannad serilerİ hiç duygusal değil bana göre, Re:Zero nereden tutsam elimde kalıyor. 

Genelde millet sevmez ama Gantz animesini severim ben, seri yansıtmak istediğini yansıtıyor ama izleyenler niye böyle diyor. Konsept öyle konsept

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto duygu sömürüsüdür.

Code Geass tribünlere oynayan bir animedir.

Kaichou wa Maid-sama en abartılmış shoujo olabilir.

Aisaka Taiga en abartılmış tsundere olabilir.

Tachibana Kanade ve Shiina Mashiro en abartılmış kuudere yarışmasında dereceye girebilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

SAO kesinlike bende başı çekiyor vaktime yazık oldu ona yanarım ilk sezon 6-7 bölüm fena değildi ama o kadar ? Animenin adını Krito nun harem hikayeleri diye değiştirmeleri lazım bence Log Horizon ve Grimgar sao dan kat be kat üstün olmasına rağmen gereken ilgiyi görmemesi ayrıca düşündürücü ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mileydi, 1 saat önce yazdı:

SAO kesinlike bende başı çekiyor vaktime yazık oldu ona yanarım ilk sezon 6-7 bölüm fena değildi ama o kadar ? Animenin adını Krito nun harem hikayeleri diye değiştirmeleri lazım bence Log Horizon ve Grimgar sao dan kat be kat üstün olmasına rağmen gereken ilgiyi görmemesi ayrıca düşündürücü ?

Grimgar harbiden güzeldi ya ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.