Jump to content

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede?    Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söy

Sakurayı da İnoue yi de severim İnoue nin sesini sevmiyorum bir tek. Evet linç edin beni ?

linç yiyiycem ama death note ile tokyo ghoul'den nefret ediyorum ?

Posted Images

Fate/Zero - Fate serisinin en iyi animesidir şimdi salak emiya shirou seride yoktur.Senin ben o aptal romantik kafanı kırayım shioru seriyi ve saber karakterinin  içine ede ede doymadın birde tohsaka rin'i sırf seksi ve diye abartan ecchi ve waifucu tayfa o kız tam bir çöp yahu çöp kafayı yiyecem.Bak Rem'i anlamıştım neden çok sevildi diye çünkü kız çok iyi bir kız ya acayip iyi bir karakteri var ama Tohsaka abartılacak bir yana sahip değil ya hele hele o angut Emiya'nın olduğu bir seri hiç abartalacak bir seri değil ya.Fate/zerodaki kalteli tasarımları diğer serilerde Emiya'nın haremi ve bir tanede alman isimli loli'ye bırakıyorlar ki yanında kaba kuvvetli şeyler taşıyan küçük ama aslında çok güçlü loli olayı bana hep itici gelmiştir güzelim seriyi fan service ve 2005 lilere oynıyacaz diye yok etmeseydiniz iyidi.

SaO ilk 14 bölüm çok güzel karakterdir geri kalanında haremci olmayan ama ne hikmetse harem kuran ve bunun için hiç çabalamayan ve etkiliyici olmadığı halde nedense sürekli kızların etkilendiği boş ne yapmak istediğini bilmeyen ve lisede sevgili yapıp biz aslında evli gibiyiz biz evlenecez ailemiz bize engel olamaz ailemizden çok iyi biz ailemizden çok farklıyız romantizmime sahip ergenlere hitap eden bir ana karaktere dönmesi ve bunun çok abartılması beni deli ediyor.Bak bu seriye tıpkı fatede olduğu gibi zararı veren kitle hayranlarıdır bu serileri bu hayranları olmasa bu kadar eleştirmezdim.

Re/Zero = Kelebek Etkisi olayını çok güzel bir şekilde kullanmış ama ana karakterinin bazı yerlerde saçmalamasıyla tad bozmuş bir animedir ama hayran kitlesi seriyi çok zedelememiştir.

One Piece = aaa nerede o eski kanser kitlesi nerede animeden nefret ettiren ve seriyi bana 3 yıl izlettirmeyen kitlesi, Luffy'i Naruto ve İçigo'un abisi gibi çizdikleri fan artlar Luffy'in Naruto ve İçigo'ya liderlik ettiği çizimler.Bleach ve Naruto tartışma konulara gelip ' ehuheue ehuehue nasıl izliyorsunuz lan bunları ehuehu' ' luffy bunların hepsine tEq AtR MoRq' ' one piece hakkında kötü konuş banla bunu admin admin amdin banla bunu ehuehue eueh' bu kitle yüzünden seriyi 3 sene izlemedim.Ayrıca Op naruto ve bleachten üstün değildir öyleymiş gibi davranmayı bırakın.

Attack On Titan = Eren'e gıcık olan ve çok bağırıyor boş çocuk diyenleri anlamıyorum.Karakterin yaşadığı ve başına geldiği olayda o çocuğun vereceği tepkiler hatta bir çoğunuzun vereceği tepkiler aynen öyle olur ve anime dünyasının game of thronesidir benim için.

Bleach= Orohime'ye gıcık olmazdım tatlı kızdı severdim.Kenpaçi kitlesi biraz sıkıntı yaratacak hareketlere yakındılar ama çok abartmadılar ve senin ben ağızına yumruk atayım Shounen jump şu seriye adam gibi final yapmasına izin vermedin.

Naruto=Naruto'nun eleştirileri hak etmediğini düşünüyorum finali ve ilerleyişi çok tatmin edici bitti.Sakura'ya gıcık olmuyordum.Sasuke'ye başlarda sinir olup hakaret ediyordum ama sonrasında sağlam bir sasuke'ci oldum çocuğun derdini anlayınca başımdan geçen bir olayla empati yapınca.Naruto'nun finalden sonraki halinden memnun değilim repçi abd kırosu giyim tarzı ve saç kesimi çok üzücü.

D-gray man=Potansiyeli çok yüksek ama mangakanını sıkıntıları yüzünden potansiyeline ulaşamamış aşırı kaliteli ve size izlerken çaresizlik nediri çok iyi hissettiren bir animedir.Neden hiç övülmedi ve konuşulmadı anlamıyorum hala.

Fairy Tail = izlerken loncaya çok özenmiştim keşke öyle bir evrende o kadar samimi bir loncanın parçası olsam diye düşünüyordum ilk sezon boyunca,2. sezonda bir şeyler yanlıştı soğudum ama animesini bitireceğim

Gintama= animeye gülmek için kendimi zorluyordum başlayıp bıraktım sonra vardır bir hikmet diyip başladım.Anime'nin abartıldığı düşünüyordum ama sonradan mangakanın kafasına alışınca ve aslında tamamen komedi beklemeyeceksin komedi ve eğlenceli farklı şeylerdir olayının bu animede olduğunu fark ettim bu anime komediden çok eğlenceli bir seri.

Shounen Onymouji = tesadüfen yeni bir anime ararken başlama kararı aldığım ve çok durgun ilerleyen bir animeydi ama neden 15 bölüm durgun gittiğini finale doğru anlıyorsun çünkü o durgunluk içerisinde sizi ana karakter ve onun arkadaşı olan ruhu benimsetmeye çalışıyorlar ve finalde anlıyorsunuz ki başarmışlar.Kaliteli bir animedir.

Legend of Korra= anime değildir ama kaliteli bir animasyondur animecilerin dikkatini çekmiştir avatar serisi.Bu seri için diyeceğin tek şey,yapımcılar canım güzelim yapımcılar senaristler abim siz yeni avatarı veya boruto'da ki (borutoda biraz daha dikkatlilier korradaki kadar sert değiller) yeni karakterin eski ana karakterden daha farklı ve güçlü olduğunu göstermek için eski karakter olan  Aang veya Naruto'ya bok atmanız aslında şu konuda  çok beceriksizdi böyle adamdı,onunda kötü alışkanlıkları vardı veya o karakterin yapmayacağı bir hareketi o karaktere sırf yenisini yüceltmek için yaptırmanız benim size küfür etmeme sebep veriyor lütfen yapmayın eskiye saygınız olsun...Aang çocuklarına bakmayan bir baba olamazdı bir,iki Naruto'nun boruto'da kurduğu bazı lafları boruto'ya kurmazdı yapmayın adamı deli etmeyin.

Bakugan- ilk sezon olarak çok güzel bir seriydi ama çocuk animesi olduğu için gelecek sezonlarda mecha'ya bağlamaları ve bazı karakterleri çıkartmaları tamamen çocuklara yönelik olmasının bir sonucuydu üzdü.

şimdilik bu kadar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Great Teacher Onizuka'yı efsane diye öven çoktur fakat SEVMİYORUM İŞTE İĞRENİYORUM.

Karakterler olarak Usopp'tan ettiğim nefret Suckura'dan ettiğim kadardır..

Bla bla düşünmek bile istemiyorum..

Ayrıca bağıran karakterlerden nefret ederim.

Tsundereleri severim. (Onun da bir çizgisi var.)

Cümleleri "yor" yerine "yo" diye bitiren çevirmenler çevirmesinler daha iyi.

Dram animelerini "Yaz Hormonları" salgılayan coşmuş er  g e nlerin izlemelerinden nefret ederim(malum yorumlar sakat olur)

Ve muhtemelen bunu söylesem linç edilmem fakat

Dokunaklı bir sahnedeki "Arigato"yu Eyvalllah diye çevirenler çatıdan falan atlasın siz cidden o romantik veya onun gibi sahneleri öyle mi hissediyorsunuz ya!

edf4bceaf13edd096070177271552ce1273e76ed811bf436356bd6b849af7657.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet ilk kez içimdekilerin noncencilyon da birini dökeceğim :) gerçektende Full Metal Alchemist animesine belki 500 kere başladım ama halen 10'uncu bölüme varamadım her seferinde sıkılıp bıraktım nasıl oluyorda o kadar sevilebilir lan bu anime sinirim bozuluyor. (ayrıca kime anime öner desem 10 animeden birinde bunu söylüyorlar)
Ayrıca bence beni destekleyenler de olmalı çünkü anime (bana göre) kötü.(Hatta izlenilmez) Bu yorumu okuduysanız teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Linç yükleniyor...

Herkes Attack of Titans'ı çok seviyor. Yani ben hiç sevemedim. Bayağı bayat bir senaryo, sıradan bir kurgu var. İnsan vücudunda olamayacak kadar çok kanın da tek ısırışta fışkırması ayrı bir rahatsız etti beni. Bazı şeyleri sanatla örterek daha hoş gösterebilirsiniz. İlla açık açık gösterilmesi, göze sokulması gereksiz. Örneğin Terminator Genesis'teydi sanırım, kadının üstünü değiştireceği sahnede kamera gölgesine geçiyordu. Ben beğenmiştim doğrusu. İlla Un momento görmemiz gerekmiyor birinin üstünü değiştiğini anlamak için. ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İchiya favori karakterlerimden kesinlikle...

Adam yakışıklılık algısının üzerinde bir karakter. İğrenenler falan oluyormuş çok ilginç. Adamın kişiliği o kadar yakışıklı ki dışı hiç önemli değil. Kim ne derse desin Ichiya adamım 

Mannnnnnnn!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muenar88, 4 saat önce yazdı:

Evet ilk kez içimdekilerin noncencilyon da birini dökeceğim :) gerçektende Full Metal Alchemist animesine belki 500 kere başladım ama halen 10'uncu bölüme varamadım her seferinde sıkılıp bıraktım nasıl oluyorda o kadar sevilebilir lan bu anime sinirim bozuluyor. (ayrıca kime anime öner desem 10 animeden birinde bunu söylüyorlar)
Ayrıca bence beni destekleyenler de olmalı çünkü anime (bana göre) kötü.(Hatta izlenilmez) Bu yorumu okuduysanız teşekkürler.

Fullmetal işleniş olarak konusundan sapmayan ve sürekli bir hikayeyi anlatan nadir animelerdendir.Mangakası saçmalamaz ve hikayesi tanıdıktır 2.dünya savaşını bize farklı bir şekilde anlatır kalitelidir ama bu seriyi neden beğenmediğini anlamak için en sevdiğin animeyi türünü öğrenmem lazım.

Huseyinekrem, 2 saat önce yazdı:

Linç yükleniyor...

Herkes Attack of Titans'ı çok seviyor. Yani ben hiç sevemedim. Bayağı bayat bir senaryo, sıradan bir kurgu var. İnsan vücudunda olamayacak kadar çok kanın da tek ısırışta fışkırması ayrı bir rahatsız etti beni. Bazı şeyleri sanatla örterek daha hoş gösterebilirsiniz. İlla açık açık gösterilmesi, göze sokulması gereksiz. Örneğin Terminator Genesis'teydi sanırım, kadının üstünü değiştireceği sahnede kamera gölgesine geçiyordu. Ben beğenmiştim doğrusu. İlla Un momento görmemiz gerekmiyor birinin üstünü değiştiğini anlamak için. ?

Bu düşünceyi bizim Rts bölümümüz de bir hocamız söylemişti.Şiddet veya cinselliği bu kadar göz önüne sokulmamalı daha sanatla örtülmeli demişti,asıl etkisi o zaman daha çok artıyor demişti.Lakin bunlar onun düşünceleri ve bir kaç sanatçının ama ben hoca bunları söylerken ona katılmamıştım kadına hala da  katılmıyorum.Ben gerektiği yerde gerekenin seyirciye gösterilmesi taraftarıyım hatta bu hoşuma gidiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.