Jump to content

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Recommended Posts

• Forum Admin

Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede? 

Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söylenmişsinizdir, ama bu söylenmeler hep içinizde kalmıştır, sevmedim dersem kesin döverler diye…

Ya da tam tersi bir durum söz konusudur, çoğunluk seriyi yerin dibine sokarken, ee ama bu güzel nesini beğenmediler dersiniz, ama o dersiniz kısmı hep içinizde kalır.

İşte varsa böyle aklınıza gelen seriler buyurunuz, paylaşınız…

NOT: Tüm animeler büyük emek ve paralar ile yapılıyor eleştirirken lütfen, bu çöp, iğrenç, gibi saçmalıklar ile değil uygun ve saygılı bir dil ile sebeplerinizi yazınız, kimse kimsenin beğendiği veya beğenmediği animeyi aşağılama hakkına sahip değildir. Bu tür yorumlar görüldüğü takdirde silinecektir.

Spoiler

Bu konunun değişik versiyonları açılabilir aslında ? Gündelik hayat, film ve diziler gibi ? Neyse şimdilik animeler hali ile kalsın ?

• Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede?    Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söylenmişsinizdir, ama bu söylenmeler hep içinizde kalmıştır, sevmedim dersem kesin döverler diye…   Ya da tam tersi bir durum söz konusudur, çoğunluk seriyi yerin dibine sokarken, ee ama bu güzel nesini beğenmediler dersiniz, ama o dersiniz kısmı hep içinizde kalır.   İşte varsa bö

Sakurayı da İnoue yi de severim İnoue nin sesini sevmiyorum bir tek. Evet linç edin beni ?

linç yiyiycem ama death note ile tokyo ghoul'den nefret ediyorum ?

Posted Images

Danganronpa demek istiyorum ancak nefret ettiğimden falan değil ama oyunlara baktığım zaman animenin o muhteşemliği veremediğini düşünüyorum. Hem çoğu izleyicinin kafasını da karıştırdılar kopukluklar yüzünden. Bu sebepler yüzünden ben de kötü bir izlenim bıraktı, bu yüzden çok hoşuma gitmedi diyebilirim. Danganronpa için daha anime gelmeyecek dediler. Danganronpa V3: Killing Harmony animeye uyarlansa harika olurdu. Rantaro'yu görmeyi çok isterim :wow2-onion-head-emoticon:

• Similar Content

• By Anteiku
      Herkese merhaba, umarım keyfiniz yerindedir.

Ufak ama samimi fansubımız ANTEIKU için yeni ekip üyeleri arıyoruz. Animenin yanı sıra manga da çevirecek ekibimiz 15 yaşından büyük ve sorumluluk sahibi üyelere açıktır. Encoder ve çevirmen alımları için aşağıdaki linkten Discord adresimize gelebilir, bir kahvemizi içip aklınıza takılan konular hakkında daha derin bilgi sahibi olabilirsiniz. Çevirmenlerimizden herhangi bir tecrübe beklemesek de manga için tecrübe arıyoruz. Ayrıca her ikisi için de İngilizce ve Türkçeye yeterince hakim olmanız gerekiyor. Tecrübesi olmayan çevirmenler için yardımcı olacağız hiç merak etmeyin. ^-^

ANTEIKU YOUKOSO!

https://discord.gg/w6hzsg9V

• By haikurema
      HaikuremaSubs, Temmuz 2016 tarihinden beri faaliyette olan, kendi isteğine göre anime, manga, novel vb. içerikleri Türkçeye kazandırıp bu alan adıyla çeşitli çevrim içi okuma ve izleme sitelerinde yayınlayan tek kişiden oluşan gönüllü bir bağımsız fansub idir.  

Blog Adresi
      Facebook Sayfası
      Discord Davet Bağlantısı

Tamamlanan projeler:
      Back Street Girls: Gokudolls
      Beelzebub-jou no Okinimesu mama.
      Chibi Devi!
      Dungeon Seeker
      Fukigen na Mononokean Tsuzuki
      Gakuen Babysitters
      Hakumei no Tsubasa (Pokémon: Twilight Wings)
      Hametsu no Mars
      Jingai-san no Yome
      Kami-tachi ni Hirowareta Otoko
      Naisho no Tsubomi
      Omoi, Omoware, Furi, Furare
      Servamp Movie: Alice in the Garden
      Servamp Specials
      Tenrou: Sirius the Jaeger
      Wei, Kanjian Erduo La!
      Wei, Kanjian Erduo La! 2
      Yume-iro Patissiere
      Yume-iro Patissiere SP Professional

Devam Eden Projeler:
      Charlotte's Letter
      Daa! Daa! Daa!
      Seijo no Maryoku wa Bannou Desu
      Tenbin wa Hana to Asobu

Askıda Olan Projeler:
      Shoujo☆Kageki Revue Starlight

• By sarazgat
      selam radiant 2 sezon anime olarak yayınlandı ama mangasını bir türlü bulamadım. bilen var mı

• By Ayzit_firefly81
      Yüz milyon yıl önce hiçbir şey yoktu. Bir Işık ve Karanlık kümesi belirdi ve şekil aldı. Bunlar ileride Evrenlerin Yaratıcısı "İyiliğin Işığı Yin" ve "Kötülüğün Karalığı Yang" olarak adlandırılacaktı. Yin ve Yang, İyilik ve Kötülük hiçliğin ortasında binlerce yıl savaştı. Bu savaşın sonunda bir aşk doğdu ve bu aşk ağacı bir meyve verdi. Micahel, Yin ve Yang'dan sonra oluşan ilk varlıktı. Yin ve Yang, Michael’ı çok sevdikleri için güçlerini kullanmaya karar verdiler sonuç olarak Evrenler, Yıldızlar, Gezegenler ve Tanrılar hiçliğin yerini almıştı. Yin ve Yang, Michael yalnız kalmasın diye bir dünya üzerinde yaşam oluşturdu. Michael ve Yaratılan Irklar uzun yıllar beraber yaşadı. Irklar her ne kadar Michael’ın Kutsal sıfatını bilselerde onu kıskanmaya ve nefret etmeye başladılar. Bir gün Irklar Michael’a saldırmaya çalıştı. Bu saldırı sonucu Melekler ve Tanrılar, Dünya üzerindeki Irklarla savaşmaya başladı.
      Bir akşam Michael ormanda tek başına yürürken Kurt Adamlar ona saldırdı ve paramparça etti. Tanrılar ve Melekler, Michael’ı koruyamadıkları için çok üzülmüş ve kederlenmiştiler. Yaratıcılar Michael’ın öldüğünü öğrenince Dünyaya kaosu yolladılar hemen ardından Michael’ı yanlarına getirdiler ve Baş Melek Ünvanını verdiler. Yaratıcıların öfkesi yüzyıllar boyunca sürdü ve günün birinde hafiflemeye başladı. Dünyada kaos günlerinde Kurt Adam ırkı yok olmuş ve diğer Irklar terkedilmiş bir haldeydi. Yaratıcılar Kaosu durdurduktan sonra geriye kalan Irklar, Birleşik Şehir kurmaya başladı. Bu şehirde herkes eşit ve mutlu bir şekilde yaşamaktaydı. Bir gün Dünya üzerinde Yeni Irklar oluşmaya başladı. Bu Yeni Irklar, Eski Irklar ile anlaşmaya çalışmadı ve onlara savaş açtı. Dünya üzerinde çok büyük katliamlar oluyordu ve Eski Irklar hiçbir şey yapamıyordu. Bir gün bir gurup Michael’a dua etme fikrini öne sürdü, tüm Birleşik Şehir halkı beraber Michael’a dua etti. Michael bu duaları karşılıksız bırakmadı ve Birleşik Şehir, Birleşik Krallık Rütbesine yükseltti. Birleşik Krallığın etrafında çok güçlü bir koruma büyüsü ortaya çıktı ancak Yeni Irklar yok olmadı ve Birleşik Krallığın etrafında gezinmeye devam ettiler. Birleşik Krallık halkı bir gün buna bir dur demeye karar verdiler ve başka Dünyalardan "Kahramanlar" çağırmaya başladılar. Çağırılan Kahramanlara yüksek seviyeli güçler verildi ve bir Efsane öğrenildi. Bu Efsaneye göre 5 Yüce Kahraman "Valerus'a" gelecek ve Dünyaya huzuru tekrar getireceklerdi.

(dipnot: bu 5 yüce kahraman bizim dünyanın farklı zamanlarında  geliyor)

5 Yüce kahraman
      Liderleri Perseus (kahramanlık) 
      ---------
      Orion (Cesaret)
      Sagittarius (özgürlük)
      Centaurus ( Adalet)
      Cygnus ( Bilgelik)
    • By Ohayou_Kerem
      Selamlar herkese. Adı üstünde, şimdiye kadar izlediğiniz animeler arasında bazı karakterlerler vardır, hayatları adeta "Küçük Emrah" ile "Sezercik" arasında gidip gelen, izlediğiniz her saniye sanki Yaprak Dökümü dizisindeymiş gibi hissettiren, izlerken
      "e yok artık bu da mı olur yuh!" dedirten çilekeş anime karakterlerini yazıyoruz buraya.

Başlamadan önce şunu belirteyim, açıkçası izlediğimiz, tükettiğimiz her şeyin karakteremizde bir izi kaldığını düşünmekteyim fakat bu "çilekeş" karakterler beni en fazla etkileyen karakterler olmuştur. Zira, dünya kolay bir yer değil ve onunla başa çıkmak her geçen gün zorlaşıyor. Bu yüzden bu karakterlerin mücadeleleri, pes etmemeleri, sorunlarla başa çıkma yöntemleri beni etkilemiş, ders almama vesile olmuştur.

Evet efenim, ilk karakterimiz;
      Tate no Yuusha no Nariagari dizisinden ana karakterimiz Tate no Yuusha (Kalkan Kahramanı). Efendim bu karakterimiz daha animenin ilk bölümünden itibaren her türlü yalana, iftiraya, itliğe ve serseriliğe maruz kalmış, nefret edilmiş, hor görülmüş ama yine de seçtiği yolda yürümeye devam etmiş bir kardeşimizdir. Hatta izlerken "üç tarafı deniz, dört tarafı hain dolu, günde sadece dört saat uyku, yorgunsun biliyoruz reis ama bu dava sensiz olmaz" meme'ini sürekli aklıma getirmiştir. 

Acaba sizlerde ne tür çilekeş karakterler var merak ediyorum :D İyi günler dilerim.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.