Jump to content
Türk Anime TV Forum
Mileydi

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

Önerilen İletiler

Uzun zaman oldu konu açmayalı, nasıl giriş yapıyorduk buraya? Kapı nerede? 

Bazı seriler vardır, çoğunluk öve öve bitiremez, ama siz sevmemiş hatta bu ne nereden izledim bu seriyi diye söylenmişsinizdir, ama bu söylenmeler hep içinizde kalmıştır, sevmedim dersem kesin döverler diye…

Ya da tam tersi bir durum söz konusudur, çoğunluk seriyi yerin dibine sokarken, ee ama bu güzel nesini beğenmediler dersiniz, ama o dersiniz kısmı hep içinizde kalır.

İşte varsa böyle aklınıza gelen seriler buyurunuz, paylaşınız…

NOT: Tüm animeler büyük emek ve paralar ile yapılıyor eleştirirken lütfen, bu çöp, iğrenç, gibi saçmalıklar ile değil uygun ve saygılı bir dil ile sebeplerinizi yazınız, kimse kimsenin beğendiği veya beğenmediği animeyi aşağılama hakkına sahip değildir. Bu tür yorumlar görüldüğü takdirde silinecektir.

Spoiler

Bu konunun değişik versiyonları açılabilir aslında 😲 Gündelik hayat, film ve diziler gibi 🤨 Neyse şimdilik animeler hali ile kalsın 😄

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Danganronpa demek istiyorum ancak nefret ettiğimden falan değil ama oyunlara baktığım zaman animenin o muhteşemliği veremediğini düşünüyorum. Hem çoğu izleyicinin kafasını da karıştırdılar kopukluklar yüzünden. Bu sebepler yüzünden ben de kötü bir izlenim bıraktı, bu yüzden çok hoşuma gitmedi diyebilirim. Danganronpa için daha anime gelmeyecek dediler. Danganronpa V3: Killing Harmony animeye uyarlansa harika olurdu. Rantaro'yu görmeyi çok isterim :wow2-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş