Jump to content
  • Create New...

Anime çizmek için hangi programı kullanmalıyım?

Recommended Posts

Grafik tableti yeni aldım .Uygulama arıyorum .Daha önce krita ve medibang paint pro kullandım .ama beğenmedim .Galiba manga studio 5 güzelmiş.ama indiremedim.Uygulama önerebilir misiniz?Ama internetten nasıl ineceğinide anlatırsanız sevinirim.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By orewakimida
      güncelleme- 30.04.2018
      gene 1 yıl olmuş neredeyse foruma girmeyeli -_-"
      instagram: @k83nao

06.07.2017 (YENİ)
      5.03.2016 
      21.11.2015

• By ecchi
      Anime çizmeyide izlemek kadar çok seviyorum ama genelde ya bir resimden özenip ona yakın yada tamamen soyut resimler çiziyorum öncelikle belirtmek isterim arkadaşlar 3 numarılı resim ilk anime resmimdir o yüzden detay fazla yoktur ve sanki kömür tozu dökülmüş gibi bir görüntü vardır onun kusuruna bakmayın ilk zamanlar işte :) ancak dersler olduğundan sadece haftasonları ve diğer tatil günlerinde zaman ayırabiliyorum neyse çok sıkmıyayım resimlere geçiyim. :)
      Aksesuarlı Genç Kız Çizimim + Renklendirme Çalışması

İlk Chibi Çalışmam Kızgın Chibi :) (biraz sakuranın içsesini anımsatıyor :))

Ergenliğe yeni girmiş kız çizimim :) (malesef ilk çalışma olduğundan detay yok fazla)

Değişik duygular içeren farklı türlerde göz denemelerim

Şimdilik bu kadar arkadaşlar konuyu fanart'a açma sebebim daha çok kullanıcıya ulaşması sonuçta bende bir anime fanıyım buda benim art'ım :) iyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.