Jump to content

Herkese Selam!

KuranKaname

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar!

Adım Demet, 22 yaşındayım, Dokuz Eylül Üniversitesindeyim.

Animelere çok ilginç bir şekilde başladım, ben 11 ya da 12 yaşındayken bir ''alacakaranlık'' deliliği vardı, ben de o 'vampir' deliliğine kapılmıştım ve vampirlerle ilgili olan bütün kitap, dizi, filmleri izliyordum. İşte o zaman da animelerle karşılaştım, ilk animem olan Vampire Knight ile tanışmam bu vesile ile oldu.

Tabikii de bu daha sonra anime deliliğine döndü!

Bir çok anime izledim, karakterlerine aşık olduklarım bile oldu(Nickden anlaşılıyor sanırım?). Çizimler de yapıyorum(Profesyonel değil ?). Eskiden çok iyi RPG de yapardım, okul hayatı sınavlar derken bırakmak zorunda kaldım.

Yeni insanlarla tanışmayı, kaynaşmayı, bildiklerimi paylaşmayı seviyorum. Bu yüzden de bu foruma üye oldum. Şimdiden herkesle tanıştığıma çok memnun oldum! ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Demet, ben Tevfik umarım keyifli zaman geçirirsin yardımcı olabileceğim bir şey olursa yazmaktan çekinme lütfen. :floating-crazy-rabbit-emoticon:

KuranKaname, 08.09.2018 - 18:31 yazdı:

Herkese merhabalar!

Adım Demet, 22 yaşındayım, Dokuz Eylül Üniversitesindeyim.

Animelere çok ilginç bir şekilde başladım, ben 11 ya da 12 yaşındayken bir ''alacakaranlık'' deliliği vardı, ben de o 'vampir' deliliğine kapılmıştım ve vampirlerle ilgili olan bütün kitap, dizi, filmleri izliyordum. İşte o zaman da animelerle karşılaştım, ilk animem olan Vampire Knight ile tanışmam bu vesile ile oldu.

Tabikii de bu daha sonra anime deliliğine döndü!

Bir çok anime izledim, karakterlerine aşık olduklarım bile oldu(Nickden anlaşılıyor sanırım?). Çizimler de yapıyorum(Profesyonel değil ?). Eskiden çok iyi RPG de yapardım, okul hayatı sınavlar derken bırakmak zorunda kaldım.

Yeni insanlarla tanışmayı, kaynaşmayı, bildiklerimi paylaşmayı seviyorum. Bu yüzden de bu foruma üye oldum. Şimdiden herkesle tanıştığıma çok memnun oldum! ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.