Jump to content
Türk Anime TV Forum
SilverHawk

Selam gençler 90's nesil geliyor.

Önerilen İletiler

Selam millet ben CAN aşağı yukarı 98 senesinden beri anime izliyorum ve manga okuyorum(manga'ları 13 14 yaşlarımda okuyabilmeye başladım).Hoşuma giden her tür animeyi izlerim kategori ayırmam o yuzden her türlü tavsiyelerede açığım 🤗

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Can yaşça büyük birilerini görmek güzel ☺

Sana hoşgeldin önerisi olarak; Cowboy Bebop, One Outs, Planetes, Monster. Bunları izlediğini varsayarsam nispeten daha az bilinen Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. 

Film olarak da; Akira, Riding Bean ve Roujin Z.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gallardo, 34 dakika önce yazdı:

Merhaba Can yaşça büyük birilerini görmek güzel ☺

Sana hoşgeldin önerisi olarak; Cowboy Bebop, One Outs, Planetes, Monster. Bunları izlediğini varsayarsam nispeten daha az bilinen Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. 

Film olarak da; Akira, Riding Bean ve Roujin Z.

Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. Bu ikisi hariç hepsini izledim.Türkiye'de one piece'i başladığı gibi izleyen ilk nesillerden biriyimdir herhalde  😁

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
SilverHawk, 6 dakika önce yazdı:

Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. Bu ikisi hariç hepsini izledim.Türkiye'de one piece'i başladığı gibi izleyen ilk nesillerden biriyimdir herhalde  😁

😀

Diğerlerini izleyip beğendiysen, %90 Votoms ve Mellowlink'i de beğenirsin. 

One Piece'i başladığı gibi izleyen azınlıktan biri olduğun için şanslısın. Ben starda yayınlandığı zamanlar izlerdim sonra araya uzun yıllar girdi.

Özellikle sevdiğin türler varsa izlediğim (ve okuduğum) kadarıyla öneride bulunabilirim ☺

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gallardo, 18 saat önce yazdı:

😀

Diğerlerini izleyip beğendiysen, %90 Votoms ve Mellowlink'i de beğenirsin. 

One Piece'i başladığı gibi izleyen azınlıktan biri olduğun için şanslısın. Ben starda yayınlandığı zamanlar izlerdim sonra araya uzun yıllar girdi.

Özellikle sevdiğin türler varsa izlediğim (ve okuduğum) kadarıyla öneride bulunabilirim ☺

Söylediğim gibi kategori ayırmam ama ninja,samuray benim için yeri ayrıdır 🤩

10009342_10152735214004428_3170500853825699041_n.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Amygirl, 10 saat önce yazdı:

Hoş geldin Can 

Umarım kalıcı olursun 🙂

Hoşbulduk 🤗uzun uzun süredir forumları geziyorumda hiç üye olasım gelmemişti bi değişiklik yapalım dedim😁

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok