Jump to content

Selam gençler 90's nesil geliyor.

SilverHawk

Önerilen İletiler

Merhaba Can yaşça büyük birilerini görmek güzel ☺

Sana hoşgeldin önerisi olarak; Cowboy Bebop, One Outs, Planetes, Monster. Bunları izlediğini varsayarsam nispeten daha az bilinen Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. 

Film olarak da; Akira, Riding Bean ve Roujin Z.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 34 dakika önce yazdı:

Merhaba Can yaşça büyük birilerini görmek güzel ☺

Sana hoşgeldin önerisi olarak; Cowboy Bebop, One Outs, Planetes, Monster. Bunları izlediğini varsayarsam nispeten daha az bilinen Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. 

Film olarak da; Akira, Riding Bean ve Roujin Z.

Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. Bu ikisi hariç hepsini izledim.Türkiye'de one piece'i başladığı gibi izleyen ilk nesillerden biriyimdir herhalde  ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SilverHawk, 6 dakika önce yazdı:

Armored Trooper Votoms ve Armor Hunter Mellowlink. Bu ikisi hariç hepsini izledim.Türkiye'de one piece'i başladığı gibi izleyen ilk nesillerden biriyimdir herhalde  ?

?

Diğerlerini izleyip beğendiysen, %90 Votoms ve Mellowlink'i de beğenirsin. 

One Piece'i başladığı gibi izleyen azınlıktan biri olduğun için şanslısın. Ben starda yayınlandığı zamanlar izlerdim sonra araya uzun yıllar girdi.

Özellikle sevdiğin türler varsa izlediğim (ve okuduğum) kadarıyla öneride bulunabilirim ☺

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 18 saat önce yazdı:

?

Diğerlerini izleyip beğendiysen, %90 Votoms ve Mellowlink'i de beğenirsin. 

One Piece'i başladığı gibi izleyen azınlıktan biri olduğun için şanslısın. Ben starda yayınlandığı zamanlar izlerdim sonra araya uzun yıllar girdi.

Özellikle sevdiğin türler varsa izlediğim (ve okuduğum) kadarıyla öneride bulunabilirim ☺

Söylediğim gibi kategori ayırmam ama ninja,samuray benim için yeri ayrıdır ?

10009342_10152735214004428_3170500853825699041_n.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.