Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sinsine

( 10 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Önerilen İletiler

 

Resmi ekleyen

Anime Adı : Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Anime Türü : Dram, Spor

Bölüm Sayısı : 10 / 23

Yapım Yılı : 2018

Çevirmen : xpector

Düzenleme : Sinsine

Özet: Liseden eski bir elit koşucu olan Kakeru yemek çaldığı için kovalanmaktadır. Yine başka bir koşucu olan Kansei Üniversitesi'nden Haiji tarafından kurtarılır. Haiji, Kakeru'yu Japonya'nın en prestijli üniversite yarışlarından biri olan Hakone Ekiden Maratonu'na birlikte katılmak istediği diğer sakinlerin bulunduğu "Chikuseisou" denilen eski bir apartmanda yaşamaya ikna etmeye çalışır. Kakeru daha sonra Haiji ve kendisinden hariç diğer apartman sakinlerinin tamamen amatör olduğunun farkına varır.

 

 
Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eee ben izlerim bunu.

Hazır canımız kanımız Orhanımız çeviriyor (ki çevirilerini özlediğim doğrudur.) üzerine Sine kuzumuz düzenliyor birde ana karakter taş yani konu güzel 😄 

Kısaca bana izlemek düşer. Aldığım duyuma göre bugün de gelecek demeyin keyfime😋

Yeni proje hayırlı olsun canlar. 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Romanı Spor Türünde Anime Serisi Oluyor

Spoiler


Yazar Miura Shion’un Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru (Feel the Wind) isimli romanı anime serisi oluyor. Hakone Ebiten isimli koşu yarışındaki gençlerin hikayesini anlatan eser yaklaşık 218 kilometrelik  Japonya’nın en büyük maraton yarışlarından birini konu ediniyor.

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Romanı Anime Serisi Oluyor

Production I.G. ve Shinchosha  stüdyolarının ortak yapımı olacak olan seri 2018 yılının ekim ayında yayımlanmaya başlayacak. Animenin yapım kadrosunda yer alan isimler ise şöyle:

  • Yönetmen: Nomura Kazuya (Robotics;Notes, Joker Game, Ghost In The Shell: The New Movie)
  • Senaryo: Kiyasu Kohei
  • Karakter Tasarımı: Chiba Takahiro (Occult Academy, Haikyuu!!)

Animede izleyeceğimiz baş karakterlerden Kurahara Kakeru’yu yeni seiyuulardan Otsuka Takeo, Kiyose Haiji’yi ise deneyimli seiyuu Toyonaga Toshiyuki seslendirec

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Romanı Anime Serisi Oluyor

Öte yandan eserin animenin yanı sıra geçmişte Unno Sorata tarafından 2007 yılında başlayıp 2009’da sona eren mangaya uyarlanmış 6 ciltlik bir serisi, 2009 yılında sinemaya aktarılmış bir live action filmi ve yine aynı yıl sahneye uyarlanmış bir oyunu bulunmakta.

Merak edilen anime serisine -yukarıda da paylaştığımız üzere- dair bir afiş de yayımlandı. Serinin çizimleri Haikyuu!! animesini andırıyor. Ne de olsa karakter tasarımında Kiyasu Kohei detayı var. Bakalım Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru sonbahar sezonunda Haikyuu!! kadar adından söz ettirecek bir anime serisi olacak mı?

 

Kaynak: AnimeFantastica

 

Yukarıya anime seri ile ilgili bilgi bıraktım okuyun :bled2-onion-head-emoticon: Ellerinize sağlık, şimdiden bolca kolay gelsin, özlemiştim spor serilerini :admire2-onion-head-emoticon: Umarım beklentilerimi karşılar. Zaten ana karakterimizin görüntüsü bildiğin Kageyama bakalım karakteri nasıl olacak :admire-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Spor ve dram bir arada + nispeten eski bir manga + live action geçmişi var ki talep gören bir seriymiş. Muhtemelen slice of life yönü kuvvetli. 

Şimdiden ellerinize sağlık iyi çalışmalar 🙂 

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×