Jump to content

( 15 / 24 ) Sword Art Online: Alicization

Sinsine

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 375
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Sword Art Online: Alicization Anime Türü : Aksiyon, Oyun, Macera, Romantizm, Fantastik Bölüm Sayısı : 15 / 24 Yapım Yılı : 2018 Çevirmen : Sinsine Düzenleme : Sins

1. Bölüm eklendi. İyi seyirler...

13-14-15. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

Sinsine, 07.10.2018 - 06:44 yazdı:

Resmi ekleyen

Anime Adı : Sword Art Online: Alicization

Anime Türü : Aksiyon, Oyun, Macera, Romantizm, Fantastik

Bölüm Sayısı : 15 / ??

Yapım Yılı : 2018

Çevirmen : Sinsine

Düzenleme : Sinsine

Özet: “Neredeyim… ben…?” Farkında bile olmadan Kirito masalsı, fantastik bir sanal dünyaya tam dalış yapar. Giriş yapmadan öncesine dair hatırladığı bulanık bir hatırayla etrafta dolanmaya, ipuçları aramaya başlar. Devasa, kapkaranlık bir ağaca (Dev Sedir Ağacı) denk gelir ve orada bir oğlana rastlar. “Benim adım Eugeo, memnun oldum, Kirito.” Sanal dünyanın sakini, yani bir NPC (Oyuncu olmayan karakter) olmasına rağmen oğlan, sıradan bir insan gibi duygu belirtileri gösterir. Kirito, Eugeo’yla bağ kurarken bu dünyadan çıkış yapmanın bir yolunu aramaya devam eder. Bu sırada, derinlerde bir yerde var olan bir hatırasını anımsar. Çocukken Eugeo’yla dağlara doğru yarıştıklarını hatırlar… Aslında hiç sahip olmaması gereken bir hatıra. Ve bu hatırada, Eugeo’dan farklı birini daha, sarı saçlı bir kızı görür. Adı Alice’tir. Ve bu, hiç unutulmaması gereken bir isimdir…

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Sinsine, 07.10.2018 - 06:44 yazdı:

Resmi ekleyen

Anime Adı : Sword Art Online: Alicization

Anime Türü : Aksiyon, Oyun, Macera, Romantizm, Fantastik

Bölüm Sayısı : 15 / ??

Yapım Yılı : 2018

Çevirmen : Sinsine

Düzenleme : Sinsine

Özet: “Neredeyim… ben…?” Farkında bile olmadan Kirito masalsı, fantastik bir sanal dünyaya tam dalış yapar. Giriş yapmadan öncesine dair hatırladığı bulanık bir hatırayla etrafta dolanmaya, ipuçları aramaya başlar. Devasa, kapkaranlık bir ağaca (Dev Sedir Ağacı) denk gelir ve orada bir oğlana rastlar. “Benim adım Eugeo, memnun oldum, Kirito.” Sanal dünyanın sakini, yani bir NPC (Oyuncu olmayan karakter) olmasına rağmen oğlan, sıradan bir insan gibi duygu belirtileri gösterir. Kirito, Eugeo’yla bağ kurarken bu dünyadan çıkış yapmanın bir yolunu aramaya devam eder. Bu sırada, derinlerde bir yerde var olan bir hatırasını anımsar. Çocukken Eugeo’yla dağlara doğru yarıştıklarını hatırlar… Aslında hiç sahip olmaması gereken bir hatıra. Ve bu hatırada, Eugeo’dan farklı birini daha, sarı saçlı bir kızı görür. Adı Alice’tir. Ve bu, hiç unutulmaması gereken bir isimdir…

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

logo.png

Teşekkürler Gençler... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.