Jump to content

Uzun bir aradan sonra

Sourléd

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, yillar önce burada çok vakit geçirip epey işler yapiyorduk, forum, sitede, ekip vb çoğu şeyde işlere imza attik. aynı ekipten kimler vardir bilmiyorum ama burada olanlara bir hal hatır sormak için bakınayım dedim. 2011-2016 arasi daha çok aktif olarak dahil oldum bu ekibe. aynı zamanda sizlerden ricam son dönemde pek takip edemedim ama tavsiye edeceğiniz animeler mevcut mudur? tekrardan selamlar herkese, iyi forumlar.

selametle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sourléd, 10.10.2018 - 20:36 yazdı:

Merhaba arkadaşlar, yillar önce burada çok vakit geçirip epey işler yapiyorduk, forum, sitede, ekip vb çoğu şeyde işlere imza attik. aynı ekipten kimler vardir bilmiyorum ama burada olanlara bir hal hatır sormak için bakınayım dedim. 2011-2016 arasi daha çok aktif olarak dahil oldum bu ekibe. aynı zamanda sizlerden ricam son dönemde pek takip edemedim ama tavsiye edeceğiniz animeler mevcut mudur? tekrardan selamlar herkese, iyi forumlar.

selametle.

Tekrar anime izlemeye başladın demek ? bu 2018 animelerin çoğunu izleyebilirsin hep http://www.turkanime.tv/anime/hyakuren-no-haou-to-seiyaku-no-valkyria bununla başlayabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar, yaklaşık 10 senedir buralardayım eski chat vs. ortamları artık çekici gelmese de bazı animeleri takip etmeye devam ediyorum. Manga da öneririm istersen ?

Anime olarak önerebileceklerim : Boku no Hero Academia, Black Clover, Nanatsu no Taizai, Akatsuki no Yona, Arslan Senki'yi, Black Lagoon ;  eski tarz çizimleri seviyorsan Baki, Hajime no Ippo ve Berserk'i tavsiye ederim. (biliyorum genelde shonen izliyorum adrenalin seviyemi artırıyor o yüzden xd)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
4Respect, 12.10.2018 - 07:13 yazdı:

Tekrar anime izlemeye başladın demek ? bu 2018 animelerin çoğunu izleyebilirsin hep http://www.turkanime.tv/anime/hyakuren-no-haou-to-seiyaku-no-valkyria bununla başlayabilirsin.

Kaldığımız yerden devam ediyoruz diyelim üstat. neredeyse 10 yıl olacak burada geçen zaman. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.