Jump to content
Türk Anime TV Forum
Sourléd

Uzun bir aradan sonra

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar, yillar önce burada çok vakit geçirip epey işler yapiyorduk, forum, sitede, ekip vb çoğu şeyde işlere imza attik. aynı ekipten kimler vardir bilmiyorum ama burada olanlara bir hal hatır sormak için bakınayım dedim. 2011-2016 arasi daha çok aktif olarak dahil oldum bu ekibe. aynı zamanda sizlerden ricam son dönemde pek takip edemedim ama tavsiye edeceğiniz animeler mevcut mudur? tekrardan selamlar herkese, iyi forumlar.

selametle.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Sourléd, 10.10.2018 - 20:36 yazdı:

Merhaba arkadaşlar, yillar önce burada çok vakit geçirip epey işler yapiyorduk, forum, sitede, ekip vb çoğu şeyde işlere imza attik. aynı ekipten kimler vardir bilmiyorum ama burada olanlara bir hal hatır sormak için bakınayım dedim. 2011-2016 arasi daha çok aktif olarak dahil oldum bu ekibe. aynı zamanda sizlerden ricam son dönemde pek takip edemedim ama tavsiye edeceğiniz animeler mevcut mudur? tekrardan selamlar herkese, iyi forumlar.

selametle.

Tekrar anime izlemeye başladın demek 😂 bu 2018 animelerin çoğunu izleyebilirsin hep http://www.turkanime.tv/anime/hyakuren-no-haou-to-seiyaku-no-valkyria bununla başlayabilirsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar, yaklaşık 10 senedir buralardayım eski chat vs. ortamları artık çekici gelmese de bazı animeleri takip etmeye devam ediyorum. Manga da öneririm istersen 🙂

Anime olarak önerebileceklerim : Boku no Hero Academia, Black Clover, Nanatsu no Taizai, Akatsuki no Yona, Arslan Senki'yi, Black Lagoon ;  eski tarz çizimleri seviyorsan Baki, Hajime no Ippo ve Berserk'i tavsiye ederim. (biliyorum genelde shonen izliyorum adrenalin seviyemi artırıyor o yüzden xd)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok