Jump to content
Türk Anime TV Forum
Kingu_Raion

Magi: The Labyrinth of Magic

Önerilen İletiler

Spoiler

1-Keza Sinbad'ta anladığım kadarıyla magi yardımı olmadan zindanları aşabilmiş. Peki neden Alibaba'nın üstüne bu kadar düşüyorlar? 2-(Bu arada Aladdin neden küçük bir çocuk gibi tasvir edilmiş ki 😞 ) 

Açıkcası ben mi bulamadım yoksa bu anime hakkında hiç mi bilgi falan yok 🙂 Anime biraz eski o yüzden aklımdaki bir kaç soruyu sorsam birinin cevap yazma ihtimali çok düşük 😄 İlk olarak merak ettiğim bu seride Aladdin ne kadar güçlü? Unutmadan şunu da belirteyim. Serinin (başlıktaki) ilk animesini bile 21'de bıraktım. Çünkü her ne kadar başrollerden birinin Alibaba olduğunu bilmeme rağmen bir türlü ısınamadım. Dediğim gibi ipi sırtlayanın Aladdin olmasını isterdim.1-  Mangası da tamamlanmış gibi. Seriden o denli soğudum ki ilerleyen savaşlara ve manganın ilerleyen bölümlerine dahi baktım. O yüzden yorumlarınızda gelecekten bahsedebilirsiniz. O zaman izleme diyebilirsiniz lakin hala aklımdaki sorulara cevap bulamadım. Türk sitelerde de pek yorum göremedim. Son çare unutmak için buraya yazayım dedim. Yorumlarınızı bekliyorum. 2-

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok