Jump to content

Ingilizce Derecesi Dusuk Cevirmen Geri Dondu

RinOsawa(Asu)

Önerilen İletiler

Herkese Iyi Aksamlar Arkadaslar. Askere Gitmeden Once Biraz Ceviri Yapmistim. Askerlik Bitti Is Guc Derken Anca Geri Donebildim. Beni Hatirlayan Var Mi Acaba ? Ismim Cihan Yasim 23 Cevirilere Yeni Bilgisayar Aldigimda ( 2 Hafta Icinde ) Baslamayi Dusunuyorum. Programlari Baya Unuttum Ogrendikten Sonra Haftada 2 Bolum Cevirebilirim Sanirim. Cok Uzun Ve Farkli Bir Tanitim Oldu Sanirim Fansub Kurallarini Cignemedimi Umuyorum. Cevirelere Baslamak Icin Sabirsizlaniyorum. Not ; Ingilizcem Orta Duzey Olsada Japonca Kurslari Sayesinde Japoncam Iyidir ( Kanji Haric )...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@RinOsawa(Asu) Selam, ben LoliSubs çeviri ekibinin kurucusuyum. Eğer şansını denemek istersen Discord sunucumuza gelerek bana yazabilirsin, çeviri testi verebilirim yakın bir zamanda sana da uygunsa? Discord sunucumuz için davet linki: https://discord.me/lolisubs
@torotoro Teşekkürler etiketlediğin için.. :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ruhsenturk_, 3 saat önce yazdı:

@RinOsawa(Asu) Selam, ben LoliSubs çeviri ekibinin kurucusuyum. Eğer şansını denemek istersen Discord sunucumuza gelerek bana yazabilirsin, çeviri testi verebilirim yakın bir zamanda sana da uygunsa? Discord sunucumuz için davet linki: https://discord.me/lolisubs
@torotoro Teşekkürler etiketlediğin için.. :hi-onion-head-emoticon:

İlginize Çok Teşekkür Ederim. Fakat İngilizcem Orta Seviyedir Testten Geçerim Fakat Ben Japonca Çeviri Yapmaktayım :( LoliSubs Çok İyi İşler Başarıyor Çok Taktir Ediyorum Fakat Daha Önce Ekipte Kendimi Denedim Olmadı. Benim Çalışma Saatlerim Ekibe Aynı Olduğundan Dolayı Serbest ( İşe Yaramaz ) Biri Gibi Çeviri Yapıyorum. Tek Sıkıntım Vpn Olacak Sanırım. Şuan Kullandığım Pc Arkadaşımın 2 Haftalığına Programlara Alışmak Ve Programları Bulmak İçin Kullanıyorum. Çok Teşekkür Ederim Tekrardan İlginiz İçin...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

agg1401, 4 saat önce yazdı:

Güzel, peki planda çevireceğin anime var mı?

Şuanda Bir Anime Çeviri Planım Yok. Askıya Alınan Çevirisi Durdurulmuş Yada Çevirisi Beklenen Animelere Daha Çok İstek Odaklı Olmayı Planlıyorum Daha Önce İstek Çeviri İle Başlayıp To Love Ru 2nd Darkness Serisini Kendimde Bekledim Fakat Çevirisini Yapacak Biri Olmadığı İçin Çevirmiştim. Sanırım Tamamladığım Tek Seridir. Geri Kalanlar 9. Bölümde Kalan Animeleri Çevirilerine Odaklanmıştım. Şuan Arayışlar İçindeyim Fakat Çoğu Çevirisi Yapılmış Sanırım Eski Animeleri Çevirmeye Başlarım. Çevirisini Beklediğiniz Anime Varsa Özelden Yazarsanız Liste Yapabilirim. Umarım Forum Kuralını Çiğnemiş Olmam Bu Çevirisini İstenilen Konu Olacaktı Sanırım Şuan Bir Mausem Yok Bakamıyorum Kusuruma Bakmayın 2 Haftaya Her Şeyi Hazır Edeceğim... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RinOsawa(Asu), 19 dakika önce yazdı:

Şuanda Bir Anime Çeviri Planım Yok. Askıya Alınan Çevirisi Durdurulmuş Yada Çevirisi Beklenen Animelere Daha Çok İstek Odaklı Olmayı Planlıyorum Daha Önce İstek Çeviri İle Başlayıp To Love Ru 2nd Darkness Serisini Kendimde Bekledim Fakat Çevirisini Yapacak Biri Olmadığı İçin Çevirmiştim. Sanırım Tamamladığım Tek Seridir. Geri Kalanlar 9. Bölümde Kalan Animeleri Çevirilerine Odaklanmıştım. Şuan Arayışlar İçindeyim Fakat Çoğu Çevirisi Yapılmış Sanırım Eski Animeleri Çevirmeye Başlarım. Çevirisini Beklediğiniz Anime Varsa Özelden Yazarsanız Liste Yapabilirim. Umarım Forum Kuralını Çiğnemiş Olmam Bu Çevirisini İstenilen Konu Olacaktı Sanırım Şuan Bir Mausem Yok Bakamıyorum Kusuruma Bakmayın 2 Haftaya Her Şeyi Hazır Edeceğim... 

Özeline bakar mısın? Bir anime attım, yeniden hoşgeldiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.