Jump to content
Türk Anime TV Forum
Nones

İyi ki Doğdun Sinsine

Önerilen İletiler

Bugün ekibimizin değerli üyelerinden birisi olan Sine arkadaşımızın doğum günü. Türkçe'ye kazandırdığı nice çeviriler için kendisine öncelikle teşekkür eder, devamını sabırsızlıkla beklediğimizi kendisine iletmekten mutluluk duyarım.

Kendisini tanımadan önce de çevirilerini yakinen takip ettiğim birisiydi kendisi. Taçe ekibime girdiğim süreç içerisinde de benim için kendisi; yeri geldi fikir aldığım bir sensei oldu, yeri geldi tavsiyelerine ihtiyaç duyduğum bir arkadaşım oldu, yeri geldi delice birbirimize spoiler verip sabahlara kadar sohbet ettik, yeri geldi çok dertlendim sadece dinledi. Çoğu kişi bir ünlüye filan hayrandır ancak benim hayran olduğum birkaç kişiden birisi Sine'dir. Sine'yi tanıyan insanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. Bu kadar kuralları olan, bu kurallara bağlı olan, düzenli, güçlü ve dimdik ayakta duran-durmayı bilen insanlara her zaman hayranım. Kendisi de böyle birisidir.

İyi ki doğdun Sine. Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk, huzur, başarı getirsin. Ama en çok huzur getirsin. Ailen, sevdiklerin, kedilerin ve Taçe ile birlikte nice mutlu ve güzel yıllara, yaşlara. Çok seviliyorsun. İyi ki...

f1cc72ef5f18049f8827cfb7a612457d.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel yazmışsın, ellerine sağlık İnci :D TAÇE'mizin biricik üyesi ve  hayatımda tanıdığım en tatlı insanlardan biri olan Sine'nin doğum günü bugün, ben de kaç gündür bugünün gelmesini bekliyordum :shy-onion-head-emoticon: Benim de çok daha öncelerden çevirilerini zevkle takip ettiğim biriydi kendisi, seneler sonra aynı ekip altında birlikte çalışacaksınız, o kadar anime-manga sohbeti yapacaksınız deseler hayatta inanmazdım herhalde :D İyi ki doğmuşsun, iyi ki tanımışım seni Sine. Beraber geçireceğimiz daha nice yıllara, sevdiklerinle mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşaman dileğiyle 

:loveloveplz:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, nicelerine hep birlikte inşallah :big-eye-onion-head-emoticon: 
@Nones İnci kuzum beni her yıl duygulandırmayı ve utandırmayı başarıyorsun :) Çok teşekkür ederim, yazdıklarının her bir kelimesi senin için de geçerli. İyi ki tanımışım seni! Çok değerlisin ve çok seviliyorsun :onion_head___smooch___by_elorae_chan:
@1456ha Canım benim çok çok teşekkür ederim, tanıdıkça daha da çok sevdiğim güzel insan <3 İyi ki ekibimize gelmişsin ve seni tanıma şansı elde etmişim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:
Böyle güzel insanlarla tanışmama vesile olduğu için ekibe katıldığıma çok mutluyum. Her ne kadar bu ortam insandan çok fazla şey götürse de kazandırdığı şeylerin yeri apayrı. Bu gidişle elimde bastonumla çeviri ve düzenleme yapmaya devam ediyor olacağım sanırım :) 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok