Jump to content
Türk Anime TV Forum
RinOsawa(Asu)

Muv Luv Alternative: Total Eclipse

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Anime Adı : Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

Anime Türü : Mecha Bilim-Kurgu Askeri

Bölüm Sayısı : 25 / 25

Yapım Yılı : 2012

Çevirmen : RinOsawa(Asu)

Düzenleme :  RinOsawa(Asu)

Konu:1973 ten beri, uzaylıların Dünya üzerindeki BETA adındaki araştırması neredeyse insan ırkını çökertecektir. Muazzam miktarda düşman birlikleriyle yüzleşmek, insan oğlu bunun için Tactical Surface Fihters adında insansı ordu geliştirip onları dünyadaki savunma hattına sevk etmişlerdir. Ancak, tüm bu çabalar BETA'yı durduramamış sadece malubiyetleri yavaşlata bilmiştir ve insan ırkı Avrasya Kıtası'nı terk etmeye zorlanmıştır. 30 yıl içinde insan ırkı BETA'ya karşı olan sonsuz savaşta çıkmaza girmiş ve hiçbir zafer ümidi kalmamıştır.

2001 yılında, Japon İmparatorluğu farklı yeni jenerasyon ana Tactical Surface Fighters'lar geliştirip bunlarla Uzak Doğu'nun ön hatlarını savunur. Bİrleşmiş Milletler, Japon İmparatorluğu ve Amerika'dan uluslar arası ortak Tactical Surface Fighters geliştirme projesine, Prominence Projesine katılmasını önerir.

Yui Takamura, Japon İmparatorluk Askeri Birliği'nin bir yüzey pilotudur, projenin sorumluluğu ona verilir ve Alaska'ya yola çıkar. Bu arada, Yuya Bridges, Amerika Ordusu'nun yüzey pilotu aynı yere gidiyordur.

Onlar karşılaşmalarının kaderlerini bu kadar derinden değiştireceğini bilmemektedirler.

Bu insan draması ve robot faliyetleri yer alan hikayede yeni Tactical Surface Fighters geliştirmesi, insan ırkının bu krizinde BETA'ya karşı en önemli silahlardır..

Alıntıdır : www.turkanime.tv/anime/muv-luv-alternative-total-eclipse

 

Arkadaşlar Bu Serinin Bölümleri Olmadığı için Pazar Günü Çevrmeye Başlayacağım 15-25 Arası Bölümleri Sitede Mevcut Fakat 1-15 Bölümleri Yok Şuan VKden 1-3 Arasını Bulabilirsiniz Ben En Baştan Çevirip Sunmayı Planlıyorum. Bölümler Geç Kalabilir Haftada 1 Bölüm Yada 2 Bölüm Çıkabilir Şimdiden Oluşacak Hatalar İçin Kusura Bakmayın...

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

  • Bu sayfadaki üyeler   0 üye

    Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

×