Jump to content

konnichi wa minna-sama

owarida

Önerilen İletiler

Ben üye olduğum bütün internet sitelerinde gözüken ismimle owarida'yım ama beni CT mecralarından GalaxyX13 olarak tanıyanlar olabilir, eskilerden.

Animeyle alakalı forumlarda ve facebook gruplarında birkaç sene öncesinde bulunmuşluğum vardı, geçen gün tekrar merak edip facebook gruplarına baktığımda açıkçası karşılaştığım kare üzücüydü. Hiç kimse kalmamış neredeyse :') Bugün de bu forum gözüme çarptı ve kaydoldum. Burası daha canlı sanki...

Merhaba senpaitachi. :) Ben owarida-kouhai, bu sitede yeniyim. Adım Onur, İzmir'denim ve 14 yaşımdayım.

Daha fazla kendimi tanıtmam gerekirse 2013'ten beri anime ve manga ilgim var ve bunun dışında Japon kültürü, yazılım ve müziğe ilgiliyim. Umarım beraber iyi geçinir ve bol bol eğleniriz.

Tanışma konusu böyle yazılıyordu, değil mi? :3

Hajimemashite.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Forumumuza hoş gelmişsin, keyifli yorumlar, paylaşımlar falan filan :tuzkistrokeplz:

Sorduğun sorunun cevabı ve daha fazlası için geçmiş zamanda yapılan bir açıklamayı saygıdeğer Amy adminim müsaadesiyle buraya bırakıyorum. 

Amygirl, 13.08.2018 - 22:22 yazdı:

Konu hortlatma yasağı genel konular için geçerli değil. Mesela atıyorum sene 2001 de açılmış falanca animeye ikinci sezon geliyor haber konusunu hortlatmanın mantığı yok zaten ikinci sezonu gelmiştir çoktan onun

Ancak en sevdiğiniz bilmem ne gibi genel anime muhabbeti yapabileceğiniz konuları hortlatmanız bizim de istediğimiz şey. Kimse size 2015 ten beri mesaj atılmamış "Kırmızı gözlü anime karakterleri" konusuna bir iki karakter eklediğiniz diye konuyu hortlattın al sana ceza demez. Aksine eskide kalmış bu tarz derleme konuları aktif olsun isteriz. 

Mesela ben bir ara Husbando konusunu hortlatacağım hehehehhe

Ek olarak 150 ileti kuralı foruma yeni gelmiş üyelerin hangi konuyu hangi yere açacağını bilmemesinden forumda var olan konuyu yine açmasından kaynaklanan sorunlardan ötürü getirilen bir kural. Üyenin açtığı konu forumda daha önce yok ve konu çok kaliteli bir konu ise müdahale etmiyoruz zaten konuya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
Mileydi, 05.03.2019 - 19:33 yazdı:

Forumumuza hoş gelmişsin, keyifli yorumlar, paylaşımlar falan filan :tuzkistrokeplz:

Sorduğun sorunun cevabı ve daha fazlası için geçmiş zamanda yapılan bir açıklamayı saygıdeğer Amy adminim müsaadesiyle buraya bırakıyorum. 

Husbando konusunu hortlatmaya gideyim kıh kıh kıh :admire-onion-head-emoticon:

Hoş geldin Onur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.