Jump to content

Butlers: Chitose Momotose Monogatari (12/12)

Önerilen İletiler

Butlers: Chitose Momotose Monogatari

3778.jpg

Anime, iki kahramana odaklanıyor. Koma Jinguji (Jay) akıllı ve yakışıklı öğrenci konseyi başkanıdır. Zarif gülümsemesi, kadınların kalplerini yakan, Tsubasa Hayakawa bir kafede çok yetenekli ve nazik bir dükkan asistanıdır. Baykuş latte sanatı ile kafesi latte kadın müşterileri ile çok popüler. İki adam kendi başlarına savaşmak için zamanda seyahat eder. Büyüleyici “Kahyalar”, çağrıldıkları gibi, doğaüstü savaşlarla savaşırlar ve aynı zamanda akademisinde bir kibritli komedi yaşamı yaşarlar. (Alıntıdır ; http://www.turkanime.tv/anime/butlers-chitose-momotose-monogatari )

Yine Başka Bir Seri İle Beraberiz Yoğun Bir İstek Üzerine Çevirisi Askıya Alınmış Bir Seri. Ben Serinin Kaldığı Yani 6.Bölümden İtibaren Çevirmeye Başlayacağım İlk 5 Bölüm Şuan Sitemizde ; http://www.turkanime.tv/anime/butlers-chitose-momotose-monogatari Bulunmaktadır. Serinin Bölümleri Tamamlandığında İstek Olursa İlk 5 Bölümü Çeviririm Önceliğim Serinin Bölümleri Çevrilmiş Olsun.
Not : Serinin Altyazısı İngilizce Maalesef Yok Olanlarda Çok Kötü Durumda Yanlış Şekilde Yazılmış Bu Yüzden Çeviriyi Endonezya Altyazılı Yapacağım Japoncadan Çeviriyorum Fakat Tam Anlaşılmayan Yerleri Translate İle Çevirip Cümlenin Düzenli Olmasını Sağlayacağım, Şuan Dizi Ve Flim Çevirisinde Arkadaşıma Yardımcı Oluyorum Yoğunum Fakat İstekleri Kıramadım Haftada En Az 1 Bölüm Çıkarmaya Çalışacağım. Şimdiden Çevirilerde Oluşacak Problemler İçin Özür Dilerim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri ve indirme linki için çok sağ olun. Çevirilmesini çok istediğim bir seriydi, çevirildiğini görünce çok sevindim. Eğer çevirebilirseniz ilk 5 bölümüde çevirmeniz çok güzel olurdu, çünkü mevcut Türkçe altyazı biraz anlaşılmaz çok eksik vardı da. Ama tabii karar yine size kalmış, çeviri yapmak çok zor ve emek isteyen bir iş bu nedenle tüm çevirmenlere büyük saygım var. Sizler olmasanız bu güzel serileri Türkçe altyazılı izleyemeyiz. Kolaylıklar dilerim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DAYAMA, 12 saat önce yazdı:

Çeviri ve indirme linki için çok sağ olun. Çevirilmesini çok istediğim bir seriydi, çevirildiğini görünce çok sevindim. Eğer çevirebilirseniz ilk 5 bölümüde çevirmeniz çok güzel olurdu, çünkü mevcut Türkçe altyazı biraz anlaşılmaz çok eksik vardı da. Ama tabii karar yine size kalmış, çeviri yapmak çok zor ve emek isteyen bir iş bu nedenle tüm çevirmenlere büyük saygım var. Sizler olmasanız bu güzel serileri Türkçe altyazılı izleyemeyiz. Kolaylıklar dilerim.

Aslında Çevirisini Yapacağım Fakat Şimdi İlk Amacım Seriyi Tamamlamak, Fakat Elimde To Love Ru Darkness 2nd 1-2. Bölümün Çevirisi İsteniyor Seriyi Bitirmek Ayrıca Dizi Çevirisi Yapıyorum Şuan Elim Baya Dolu Ama Size Söz Çevirisini Yapacağım Fakat Pazar Günü 4 Bölüm Çıkarıyorum Pazar Günü Seri Bitecektir Pazar Gününe Kadar Amacım Seriyi Tamamlamak Pazara Kadar Eğer Biterse Pazar Günü İlk 5 Bölümü Çevireceğim. Desteğiniz İçin Teşekkür Ederim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12. Bölüm Final Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir.

Güzel Bir Serinin Daha Sonuna Geldik Başka Bir Seride Görüşmek Üzere, Sözüm Üzerine İlk 5 Bölümün Çevirisini Yapacaktım Fakat Bu Bölümleri Her Hafta 1 Bölüm Çıkarabileceğim Başka Serilere Yönelmem Gerekiyor Şuan 5 Haftada Anca Biter Sanırım Tam Söz Vermemem Daha İyi Olur...

•  
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.