Jump to content

Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Darktower

Önerilen İletiler

İzlediklerim kısmı fena halde buga girdi.

bölümü izledime basıyorum basılmamış görünüyor halbuki profilde izlediklerimde görünüyor ama çalışmıyor zannettiğim için 4 kere bastığımdan dolayı aynı bölümü 4 defa izledime eklemiş ve çıkaramıyorum izlediklerimden çıkar dediğimde bölümü tekrar tekrar eklemeye devam ediyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Göndermiş olduğunuz bir çok şeye katılıyorum yalnız sadece site skin ile bu siteyi ayakta tutabilmek mümkün değil. Kulaktan dolma bilgilerle sitenin reklam gelirlerinden holding kurduğunu düşünüyor ol

Elbette niyetinizin reklamları kaldırmak olmadığının farkındayım. Sitenin daha kullanışlı ve daha kullanıcı dostu olması için bir şeyleri dile getiriyorsunuz. (Sadece reklam konusu sürekli karşıma çık

Merhabalar,   Sistemde ufak bir kaç revize işlemi gerçekleştirilmiştir. Darktower arkadaşımızın önerisiyle aşağıdaki değişiklikler yapılmıştır. - Facebook Beğen kısmı kaldırıldı

Posted Images

yav yıllardır hatasız sorunsuz tıkır tıkır çalışan izlediğim bölümler sistemi neden hiçbişey yokken bozuluyor? geçenlerde "bişey deniyoruz" diyerek bakıma alındı sonra bakımdan çıktı baktım hiçbişey değişmemiş ve ondan birkaç gün sonra bozuldu görüntü hataları ortaya çıktı şimdi tekrar günlerdir bakımda duruyor ya keşke bişey denemeseydiniz ya neden yani neden kurcalıyorsunuz ki? zaten hiçbişey değişmedi üstüne bide bozuldu ve bakım üstüne bakımda duruyor bide günlerce öyle kalıyor düzeltilmiyor görüntü hatası gibi ufak bir sorun yüzünden sistemin en önemli özelliklerinden birini kullanamıyoruz ya sizin yaptığınız büyük bir ihmalkârlık.

birkaç dakikalık soruna günlerce bakamayacak kadar meşgülseniz lütfen yapabilecek birilerini bulunuz ve ona devrediniz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Merhabalar, çok olmadı bir süredir girmemiştim siteye geçenlerde gireyim dedim bir baktım da ne göreyim; sayfanın linki her zamanki gibi değildi ve güvenlik uyarısı verip duruyordu, "turkanime.tv" iken "turkanime.net" olmuştu ve bu birçok güvenlik problemini beraberinde getireceğinden hem tarayıcı hem de antivirüs programı iki de bir girmeme izin vermiyor bir şekilde girdiğimde ise video formatları sıkıntı çıkarıyordu. Yıllardan beri sıkıntı durumları olmadıkça hep ve hep bu siteden izlerdim çünkü arayüzü, kullanışı vs. bakımından bu site en rahatıydı. Şimdi de böyle kalıcı bir sorunla karşılaşmak beni çok üzdü. Acaba merak ediyorum da benim girmediğim süre boyunca ne oldu bu siteye, yoksa sadece bende mi öyle yapıyor ? :( 

(Resimler üzerinden de ifade etmek gerekirse antivirüsü kapattığımda her yinelemede veya başka bir sayfaya, yeni bölüme geçişimde bot olmadığını işaretlemem gerekiyor bu sürekli oluyor çok sinir bozucu, bir bölüm izlemek için canınız çıkıyor. Ardından siteye girdiğimde tüm video formatları [sanırım mail hariç] bu şekilde uyarı veriyor.)

Daha önceden böyle bir sorunla karşılaşmamıştım antivirisü falan kapattığımda ve bir şekilde videoya erişebilsem bile bunun bu kadar zorlu olması ve zaman alması bir süre sonra gına getiririyor.

2.png

23.png

Adsız.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu bağlantıdan girmeyi dener misiniz? Ayrıca yer imleri vb. HTTPS bağlantısı olan siteyi ekleyin. @Betül Güzel

https://www.turkanime.net/index

Ek olarak siteye üyelik alırsanız, bot kontrolünü görmemeniz gerekiyor. Bot saldırısına önlem olarak, üyeler bu denetimi görmüyor diye biliyorum.

Comodo antivirüs üzerinden, siteyi güvenilir listeye ekleyebilirsiniz.

V5SxDo.png

Ayrıca Adblock uzantısı yerine, Nano adblocker ve Nano defender tavsiye ederim. Düşük bellek tüketimi ve reklam/izleyici engelleme konusunda daha iyidir.

https://chrome.google.com/webstore/detail/nano-adblocker/gabbbocakeomblphkmmnoamkioajlkfo

https://chrome.google.com/webstore/detail/nano-defender/ggolfgbegefeeoocgjbmkembbncoadlb

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Darktower, 17 dakika önce yazdı:

Şu bağlantıdan girmeyi dener misiniz? Ayrıca yer imleri vb. HTTPS bağlantısı olan siteyi ekleyin. @Betül Güzel

https://www.turkanime.net/index

Ek olarak siteye üyelik alırsanız, bot kontrolünü görmemeniz gerekiyor. Bot saldırısına önlem olarak, üyeler bu denetimi görmüyor diye biliyorum.

Comodo antivirüs üzerinden, siteyi güvenilir listeye ekleyebilirsiniz.

V5SxDo.png

Ayrıca Adblock uzantısı yerine, Nano adblocker ve Nano defender tavsiye ederim. Düşük bellek tüketimi ve reklam/izleyici engelleme konusunda daha iyidir.

https://chrome.google.com/webstore/detail/nano-adblocker/gabbbocakeomblphkmmnoamkioajlkfo

https://chrome.google.com/webstore/detail/nano-defender/ggolfgbegefeeoocgjbmkembbncoadlb

siteye üyeliğim vardı zaten. web filtreleme özelliği yok anlamadım ama o şeçenek bulunmuyor 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sitenin değeri gerçekten bilinmiyor toplama pc gibi site her siteden her özellik var bir nimet resmen ancak bu özellikler çok arka planda kaliyor biraz daha önplanda kalsa anime puanlama liste oluşturma vs daha iyi olur kisacasi daha kullanimi kolay modern bir tasarim iyi olurdu önerim ufak tefek değişiklikler yerine kökten bir değişiklilik yapılmasi Netflix gibi bir arayüz fena olmazdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takip listem arayüzünü, daha kullanışlı yapılabilir mi? @schneizeL

Ben halen animeleri yer imlerine oluşturduğum klasörlerden takip ediyorum. Yani takip listeme girip, hangi animeyi takip ettiğime bak hem yavaş hem de angarya geliyor.

Yer imlerini kullanmadan, burayı daha aktif kullanmamı sağlayacak şekilde düzeltilse çok iyi olur. Mesela sitenin solunda ya da üst kısmında açılan bir menü olabilir.

İzlemeyi sürdürdüğüm animeler ayrı bir sayfa da sunulabilir.

Vp7XyI.png

Hareketli resim ya da temalar genel de siteleri kastırıyor. Ayrıca animelerden görsel koyulmaması taraftarıyım. İnsanlar için spoiler oluyor. Beyaz ve koyu tema yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca site yönetimi karanlık tema ekleyene kadar, Dark reader uzantısını kullanabilirsiniz. @RogenLothena

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.