Jump to content

Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Darktower

Önerilen İletiler

Son 10-15 saattir opera tarayıcıyla siteye giriş yapmaya çalışırken üstteki dolan o kırmızı şerit yarıya gelip giriş yapmadan sayfayı yeniliyor. Bu sıkıntıyı başka yaşayan var mı?  Bu arada microsoft edge'den denedim ve giriş yaptı.  Site opera desteğini falan mı bıraktı yoksa benim opera mı format istiyor?  Bilgi verebilirseniz sevinirim, çok teşekkürler. :)

*edit: çerezleri temizleyince düzeliyormuş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 105
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Göndermiş olduğunuz bir çok şeye katılıyorum yalnız sadece site skin ile bu siteyi ayakta tutabilmek mümkün değil. Kulaktan dolma bilgilerle sitenin reklam gelirlerinden holding kurduğunu düşünüyor ol

Elbette niyetinizin reklamları kaldırmak olmadığının farkındayım. Sitenin daha kullanışlı ve daha kullanıcı dostu olması için bir şeyleri dile getiriyorsunuz. (Sadece reklam konusu sürekli karşıma çık

Merhabalar,   Sistemde ufak bir kaç revize işlemi gerçekleştirilmiştir. Darktower arkadaşımızın önerisiyle aşağıdaki değişiklikler yapılmıştır. - Facebook Beğen kısmı kaldırıldı

Posted Images

carefreecat00, 21.06.2020 - 21:53 tarihinde yazdı:

beğenme butonu çalışıyor izlediklerim butonu çalışmıyor ( son izlediklerim de de görünmüyor dün akşamdan beyri daha önceden de olduğunda buradan işaretlendiğini görüyorduk en azından ) 21/06/2020  21:51   

İçeriği Görüntüle

:dying-onion-head-emoticon:

:drama-crazy-rabbit-emoticon:

Google Chrome kullanıyorsanız MAL-Sync eklentisini öneririm 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yuu_00, 28.05.2020 - 22:23 tarihinde yazdı:

Ben 3-4 haftadır hiç bir animeyi izleyemiyorum.animeye girib bolum secdiğimmde "Bot erişimi engellendi. Lutfen tekrar deneyiniz..." yaziliyor. Herseyi denedim. Cerezleri temizledim, farkli tarayicilar denedim, dns kodunu degistirdim Google chromeyi silib yeniden indirdim,her seyi guncelledim ne yaptiysam bosuna. Lutfen yardim edin.  Tek ve en cok sevdigim anime sitesi bu!!

Merhabalar, yaşadığın problem için üzgünüm. 

• Modemini kapat bir süre bekle (10 saniye) tekrar açarak ip adresinin değişmesini sağla
  • Yukardaki işlemden sonra tarayıcı gizli sekme açarak siteye giriş dene bot doğrulaması isterse cloudflare yap ve bir animede dene

Sorunun bu çözümlere rağmen devam ediyorsa discord üzerinden bana ulaş teamviewer yoluyla sana yardımcı olayım. Veya ekran açarsın ben anlatırım sen yaparsın. 

Saygılarımla,

Ellez, 28.05.2020 - 22:27 tarihinde yazdı:

çevirmen seçme bölümünde ayrıca bir sekme de ingilizce altyazı için eklenebilir.

Nyaa.si gibi sitelerden animenin torrent halini indirip direk içinden alabilirsiniz. Veya planetdp sitesinden ing altyazılarını bulabilirsiniz animelerin. 

Saygılarımla,

DieNase, 03.06.2020 - 22:57 tarihinde yazdı:

Benimki şikayetten çok bir soru türkanimetv de bir kullanıcının hesabını nasıl bulabilirm .

Sadece yeni kayıt olanları ya da çevirmenlerinkine ulaşabiliyorsun ama bir arkadışımın sayfasına girip izleme listesine falan nasıl bakıyoruz.

Biraz karışık anlattım biliyorum kusura bakmayın. :bye1-onion-head-emoticon::bye1-onion-head-emoticon:

Merhabalar aşağıdaki resimlerdeki talimatları uygulayın. 

resim 1- Profilime tıkladığınızda bu şekilde görünecek adınızın altındaki kullanıcı adınızın yazısına tıklayın.

aGRpJYZ.png

Resim 2 - url kısmının değiştiğini göreceksiniz. Kullanıcı adınızın yazdığı yere aramak istediğiniz kullanıcı adını yazın arkadaşınız vb. 

LaQwYHW.png

Artık o kişinin sayfasını görürsünüz. 

Saygılarımla, 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

carefreecat00, 21.06.2020 - 21:53 tarihinde yazdı:

beğenme butonu çalışıyor izlediklerim butonu çalışmıyor ( son izlediklerim de de görünmüyor dün akşamdan beyri daha önceden de olduğunda buradan işaretlendiğini görüyorduk en azından ) 21/06/2020  21:51   

İçeriği Görüntüle

:dying-onion-head-emoticon:

:drama-crazy-rabbit-emoticon:

Ragelia, 23.06.2020 - 16:27 tarihinde yazdı:

Sitede izlediklerimi işaretleyemiyorum son 2 gündür. Ekstra program kullanmayı istemediğimden bu özellik yeterli geliyordu ancak yapamıyorum. Tarayıcı değiştirip denedim, sonuç hala aynı.

Sorun dün ana yönetici tarafından çözüldü lütfen kontrol edin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Tek bir grup tarafında çevrilen serilerin, bölümlerin açınca sayfa geç yükleniyor. Özellikle GPLUS gibi Türkanime isimsiz olarak sunduğu oynatıcılar yüklenirken, sayfada bellek sızıntısı yaşanıyor. 

Tek bir grup çevirdiği seriler içinde, resimdeki gibi fansub seçme olursa çok iyi olur.

https://www.turkanime.net/video/the-god-of-high-school-1-bolum

https://www.turkanime.net/video/black-clover-tv-138-bolum

uJxTsp.png

Yukarıda 2 tane bağlantı paylaştım. Black clover tek grup tarafından çevrildiği için, direkt video oynatıcı açılıyor. Bu yüzden sayfa bazen 10-15 saniye bekletebiliyor. Bu video oynatıcıya göre değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca video oynatıcların, yüklenme hızları için bir iyileştirme yapılırsa çok iyi olur. Bu yüklenmeden kastım, video seçeneğini seçince ekrana gelme sürecinden bahsediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.