Jump to content

The Breaker Yeni Dalganmalar


Recommended Posts

Resmi ekleyen

Tür : Aksiyon, Komedi, Drama, Dövüş Sanatları, Okul Hayatı

Bölüm : 52 Devam ediyor http://www.turkcraft.com/The_Breaker_Yeni_Dalgalanmalar

Shin-woo Okulun arkasında okulun serserileri tarafından dövülmüştür. Bu sırada duvarın tepesine tünemiş olan ve okulu röntgenlemek le meşgul olan Chun-woo olaya hiç müdahale etmemiştir. Birde sınıfa girerken suratı darmadağın halde iken Sae-hie ile karşılaşır. Bu başına gelebilecek en kötü şeydir. Sınıfta ise daha güzel bir sürpriz onu beklemektedir, çünkü röntgenci adamın onların öğretmeni olduğunu öğrenir. Artık bu şekilde devam etmek istememektedir. Bunun için bir dövüş kursuna yazılmaya karar verir. Kursa kay dolmak için yola çıktığında birkaç serserinin yeni öğretmenlerini tartakladıklarını görür. Tam yardım istemeyi düşündüğü sırada gördüğü şey karşısında şok olur. Öğretmeni bu iri kıyım herifleri bir çırpıda yere sermiştir. Ertesi gün okulda gene okulun serserilerinden dayak yer ve elindeki tüm parası da gider, birde üstüne gene Sae ile karşılaşınca iyice delirir ve çatıya çıkar. Atlamak ile atlamamak arasında gidip gelirken, Öğretmeni Shin Woonun da sayesinde  çatıda parmaklıklara asılı bulur kendini. Ancak Shin woon tam onu tutup çekerken parmaklıklar kırılır ve aşağı düşmeye başlarlar. Düşmesine düşmüşlerdir, ancak hiçbir şey olmamıştır.

Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Böyle güzel serilerin nasıl okumazsın anlamıyorum bakın size yine kore yapımı manhwa  veritas yapılanlar yine bu seriye yapıldı ama manhwa-ka sı zengin bir aileden geldi için adam direk kendi ufak bir dergi kurdu yaptığı bölümleri internet üzerine duyurdu zaten 10 bölüm geçtikten sonra sponsor buldular devam ettiler keşke buralarda bu serilerin bölümlerini tartışacak insanlar olsa gerçekten kaliteli seriler o okuduğuz kıytırık narutolara bin basar, new waves biraz yavaş gitsede güzel gidiyor okumayan varsa okusun sonradan öldükten sonra pişman olmasın :T:T:T Güncel bir seridir skyhigh ve vadi devam ediyor 

Link to post
Share on other sites

İyi gidiyordu da artık sıkmaya başlayınca eğlencenin dozunu arttırdılar ayni Bleach gibi sık sık power uplar geliyor artık :D Bir ara uzunca bi shunwo klanı olayı girdi çok sıkıcıydı beter bir şeydi ama şu an muhteşem gidiyor kesinlikle izlemeli. 

Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.