Jump to content

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

LysSa

Önerilen İletiler

İlerki bölümlerde sürekli karşımıza çıkar bu silah.., Neo Armstrong Cyclone Jet Armstrong Cannon. 8) Gintama' nın tuvalet esprileri işte. ;D :D Süper ya..

Ehem, sırada her bölümde geçen Katsura' nın "Zura ja nai Katsura da" sı var:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=MF2zhLyk6e4

İzlerken sürekli bunu demesi insana "anladık kardeşim katsura tmm..." dedirtesi geliyor  ;D yalnız adama acıyorum sürekli her bölümde bunu demek zorunda kalması kötü olmuştur...  :D

Benim ki ise sora no otoshimono'dan zaten daha ilk birinci bölümde başlıyorsunuz gülmeye  ;D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=nDOYskg7t_w

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 186
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Evet arkadaşlar bura da izlemiş olduğunuz animelerde ki komik sahneleri paylaşabilirsiniz mesela ben Special A da kopmuştum hahahaa amma şapşal kız kalın kafalı zavallı kedi gözlüme n

bence bu video yeterli :D 

bunlar efsane ya kjqenqweqwe

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar Naruto'nun türünden biri de komedi peki söyleyin bakalım en sevdiğiniz komik sahne neresi isterseniz yazı isterseniz video isterseniz resim ben video paylaşacağım 4.30 dk'lık bir örnek Naruto (Takeuchi Junko) ve Sakura (Nakamura Chie) Seslendirmesiyle  ;D :

Alıntı değildir. Emeğe saygı +rep lütfen  ;)

[move]The Rocker[/move]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Naruto'nun türünün bir diğeride 'Komedi' dir.Biliyorsunuz peki en çok güldüğünüz sevdiğiniz bölüm hangisiydi ? ister resim ister video ister açıklamalı bir yazı yazın ama ben bir örnek olarak video paylaşacağım şahsen benim en sevdiğim 2 bölüm Naruto'nun uyku sersem iken kalkıp 'Ne istiyorsun fahişe' demesi çok komiğime gitmişti ve Kakashi'nin küçükken Naruto'ya bin yıllık acı uygulamasında :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Naruto' nun Chuunin sınavları sırasında Kiba'yı ossurarak yenmesi. :D Naruto' nun klonlarıyla tuvalet kapışması. Kakashi' nin "One Thousand Years of Death" jutsusu. Unutulamaz sahneler. Hatırladıkça gülerim. ;D

Bu sahnelere birde Narutonun İno ile çıktığı bir görev vardı. En çok güldüğüm sahne bu bölümde Naruto'nun çatıdan İno'ya yaptığı sürpriz oldu :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.