Jump to content

Hiiro Ouji

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

Tür: Komedi Romantizm Shoujo

Mangaka: MURASAKI Midori

Uzunluk: 3 Cilt

Konu

Bir exorcist olarak yetiştirilen Mana bir vampiri canlı olarak yakalayıp getirmesi göreviyle bir okula transfer olur. Yeni sınıfına adımını attığı anda aradığı vampiri bulduğunu da anlar. Yerde kanlar içinde bir öğrenci diz çökmüştür ve yüzü kan içinde olan başka birisi onun baş ucunda dikilmektedir. Daha ilk bakışta onun vampir olduğunu hemen anlamıştır. Ama tam yakalamak için ileri atıldığında vampir olduğunu düşündüğü çocuk bayılır ve sınıf arkadaşlarından bu çocuğun garip anemik bir hastalığı olan Okamoto-kun olduğunu öğrenir. Kan naklinden sonra tekrar kendine gelen Okamoto-kun'un saf ve neşeli kişiliği Mana'yı daha da şaşırtır ve onu vampir sandığı için Okamoto-kun'dan özür diler. Ama aslında özür dilemesine gerek yoktur çünkü Okamoto-kun gerçekten bir vampirdir. Ve böylece Mana ve Okamoto-kun arasındaki çekişme de başlamış olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 sene sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sourléd tanıtım için teşekkürler Ellerine sağlık yalnız daha ayrıntılı bir tanıtım bir çok kişinin daha rahat yararlanmasına neden olur bir kaç resimle de güzel bir tanıtımı tamamlarsın.

Arkadaşım Tanıttığın Manga'nın ing .olarak hala günceli gelmekte ve serinin linkini de paylaşmak istedim .

;)Olur da okumak isteyenler olursa buradan da bakabilir . :)

http://www.mangahere...nga/hiiro_ouji/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.