Jump to content

Near-Death note

Sourléd

Önerilen İletiler

Gerçek İsim:

Nate River

Takma İsim: Near, N

Doğum tarihi: Ağustos 24, 1991

Boy: 155cm

Kilo: 40kg

Kan grubu: B

Sevdikleri: oyuncaklar, puzzle

Sevmedikleri: Kira

Death Note: yok

Hakkında: Near muhtemelen L'e en yakın karakterlerden biri. L gibi o da sessiz, garip ve çok da duygusal olmayan biri. Olaylara tek bir noktadan bakıyor ama o da L 'in yaptığı gibi sınırlı deneyimine rağmen amacına ulaşıyor, ve parçaları gayet güzel birleştirebiliyor. Near kendisini biraz geri planda tutan bir çocuk ve çalışırken uğraştığı şeyleri (yani oyuncakları) ile meşgul olmayı seviyor. Her ne kadar Near da L gibi hedefe direk gitse de, o aynı zamanda sahte Light'ı sevdiğinden beri biraz sadistçe davranıyor ve onunla oyuncaklarıyla oynadığı gibi oynuyor. Near ayrıca yerde oturmayı seviyor ve L'inkine benzer bir şekilde duruyor, ama tek bacakla :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 3 ay sonra...

ya deat note 37 bölüm 25.bölümde L 37.bölüde kira ölüyor hangi animede görülmüş başröllerin öldügü bare biri ölcekse L değilde kira ölseydi L çözseydi davayı

spoiler içine al bence :) ama haklısın bi arkadaşım seriyi tavsiye ettim ilk animesi olucak başladı 4-5 bölüm izlemiş felan çok güzel anime felan diyo bana sonra bi gün geldi ben izlemeyi bıraktım dedi nasıl ölür o adam felan dedi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spoiler içine al bence :) ama haklısın bi arkadaşım seriyi tavsiye ettim ilk animesi olucak başladı 4-5 bölüm izlemiş felan çok güzel anime felan diyo bana sonra bi gün geldi ben izlemeyi bıraktım dedi nasıl ölür o adam felan dedi :D

evt ilk bölümler heycanlı başladıgımda bende süper demiştim bi yorum gördüm L ölüyor diye direk 25. bölüm ve 37. bölümü izledim bitirdim :D | sopiler içine alsamda insan merak edip bakar gerek yok yani :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.