Jump to content

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

3n4bL3

Recommended Posts

Bazı ekran kartları sayfa flash olduğu için tam göstermeyebilir gidermeye çalışacağız sonraki sayıda :D

adminim bu dediğin sorun yüzünden dergiyi okumayanlarin da yararlanabilmesi acisindan pdf olarak indirilebilir link seklinde de paylaşabilir misiniz acaba dergiyi? emeğiniz için teşekkürler bu arada. okuyabildiğim kadariyla  :( güzel gibi duruyor dergi.

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhabalar,   Herkezinde beklediği gibi e-dergimizin ilk sayısını çıkarmış bulunmaktayız. Dergimizde emeği gecen tüm arkadaşlara içtenlikte tşk ederim. İlk sayımız olarak bence gayet güzel bir çalışma

Ooo :D Hayırlı olsun.

emeğinize sağlık.yeni okuma fırsatım oldu.gerçekten iyi.

• Yöneticiler

adminim bu dediğin sorun yüzünden dergiyi okumayanlarin da yararlanabilmesi acisindan pdf olarak indirilebilir link seklinde de paylaşabilir misiniz acaba dergiyi? emeğiniz için teşekkürler bu arada. okuyabildiğim kadariyla  :D güzel gibi duruyor dergi.

Sorun giderildi zaten iyi okumalar. PDF olarak elimde mevcut değil pek zamanımda yok resimleri dönüştürmeye o yüzden bu şekilde biraz daha idare etmeniz gerekiyor. :)

Gerçekten güzel yapım olmuş, yazılarda çok hafif bir kayma var gibi geldi ama hakikaten hayran kaldım. Açıkçası

bu kadar güzel olucağını tahmin etmemiştim emeği geçen herkese teşekkürler. Müzik de yakışmış bu arada 8)

Süperdi be bütün sayfaları teker teker okudum. Şubata kadar beklemek çok zor en beğendiğim şeylerden biri kitap gibi sayfaların çevrilmesiydi, ve içeriği çok kaliteliydi devamını beklerim süpersiniz TürkAnime.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.