Jump to content

Amaenaideyo!!

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen
Tanıtım:
Hanataka Ikko 16 yaşında genç bir delikanlıdır. Başarılı bir Buda rahibi olabilmesi amacı ile ailesi tarafından, büyükannesinin de aralarında bulunduğu Budist rahiplerin olduğu bir tapınağa gönderilir. Ikko burada birbirinden güzel ve yetenekli 6 kızdan oluşan bir ekibinde yardımları ile kendi gerçek güçlerini bulmak ve kontrol edebilmek adına çalışmaktadırlar. Tek problem Ikko ne zaman çıplak bir kız vücudu görse kendini kaybedip çok güçlü bir keşişe dönüşmektedir. Başa çıkması gereken birçok sorun (kız) varken Kazusano Kazuki’nin de ortaya çıkması Ikko’yu epey yoracaktır. Ancak Kazuki’nin kim olduğunu ve asıl planın ne olduğunu, ne Ikko bilmektedir ne de diğer kızlar.

Altyazıları İndir
Amaenaideyo!! Bölüm 5
Amaenaideyo!! Bölüm 6
Amaenaideyo!! Bölüm 7

Exiled-Destiny grubunun çevirilerinden devam edicem, her  Pazar yeni bölüm gelecektir :P
Serinin yarım kalması benide üzdüğü için ve gelen yoğun istek üzerine başladım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tanıtım: Hanataka Ikko 16 yaşında genç bir delikanlıdır. Başarılı bir Buda rahibi olabilmesi amacı ile ailesi tarafından, büyükannesinin de aralarında bulunduğu Budist rahiplerin olduğu bir tapınağa g

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.