Jump to content
 1. TheDirectEco

  TheDirectEco

 • Similar Content

  • By Ladybernkastel
   Konu
   Yaz'a az bir zaman kala Maebara Keiichi uzaktaki bir dağ köyüne henüz yeni taşınır. Bir grup kızla yakın arkadaş olduktan sonra köydeki hayatından zevk almaya başlar. Her şey yolundayken Keiichi her yaz gerçekleşen cinayetlerden haberdar olur. Sonrada kız arkadaşları garip davranmaya başlar. Kızlar tamamen başka birisine dönüşür. Keiichi artık kimseye güvenemez.
    
   Çevirmen Hakkında 
   Ben kendince çeviri yapan küçük bir Fansub'um. Hobi olarak böyle şeylerle uğraşıyorum. Konusunu sevdiğim Türkçe'ye çevrilmeyen Romanları, Dizileri vesaire çevirmeyi severim.

   Çeviri Durumu
   Senaryo (%100)
   Menü (%70)
    
   Oyun içi görüntü linkleri
   https://store.donanimhaber.com/59/96/6b/59966bad2e71b40cb4889a97245978a2.png
   https://store.donanimhaber.com/a2/c4/d3/a2c4d3b244714075601da78354757f4a.png
   https://store.donanimhaber.com/e3/b9/ac/e3b9acfd9713ccdd0601f08ee326df73.png
   https://store.donanimhaber.com/9a/d5/cf/9ad5cf176ed29dc7f04ffeff5b3f6d3c.png
   https://store.donanimhaber.com/1a/e9/32/1ae9325bebb3216ddd24952b551dcc6d.png
    
   Görsel Romanın Kurulum videosu. (Linkler açıklama alanında...)  
    
    
    
  • By UnderminE
   Merhabalar! Ben ve arkadaşımın MyAnimeList üzerinden destansı sezon incelemeleri yapmaktan bıkması üzerine açılan bu blogu 3 yıldır bir şekilde ayakta tutmayı başardık. Mevsimlik değerlendirmeler, oynadığımız visual novel (görsel roman) tanıtımları, firma tanıtımları ve oyun incelemeleri yapıyoruz. Benim yazılarım genellikle animesi ses getiren visual noveller üzerine oluyor (Steins;Gate, Little Busters, Clannad vs). Animeleriyle karşılaştırmalarını yapıp, animede yer almayan detayları yazıyorum. Ayrıca Love Live oyun rehberi, Life is Strange teorileri gibi klasman dışı şeyler de yazıyorum. Arkadaşımın yelpazesi daha geniş; Japonca VN'ler, LN'ler, yurtdışından takvim, figür, poster vb satın alma ve fazlası hakkında saatlerce yazabilir ^_^
   Blog Linkimiz: https://akumina.wordpress.com/
  • By Ecciel
   BakaYume Çeviri Ekibi olarak bir görsel romanı daha Türkçe olarak sizlerle buluşturacağımız için çok sevinçliyiz.
   Türkçe yama Steam sürümüyle uyumludur.
   Türkçe Yama v1.1 çıktı! İndirmek için tıklayın!
  • By Ecciel
   BakaYume Çeviri Ekibi olarak yeni çeviri projemizi sizlere gururla sunarız: Doki Doki Edebiyat Kulübü!

   Bu görsel romanda güzel mi güzel dört kızın bulunduğu bir edebiyat kulübüne katılan bir baş karakteri canlandıracaksınız. Bakalım kalplerine giden yolu yazabilecek misiniz.

   Çeviri oranı %70'e ulaşmıştır. Tahmini bir çıkış tarihi veremiyoruz ancak en kısa sürede yamayı tamamlamak için çalışıyoruz. Güncellemeler için takipte kalın!
  • By Ecciel
   Planetarian ~küçük bir gezegenin hülyası~
   “Gökevine neden gelmiyorsunuz? Ne olursa olsun her daim devam edecek olan sonsuzluğun göz alıcı parıltısı. Gökyüzündeki bütün yıldızlar sizi bekliyor.”
   Uzay kolonizasyon projesinin başarızlığından bu yana 30 sene geçti. İnsanoğlunun soyu neredeyse tükendi. Dünya’da sonu gelmeyen ölümcül bir Yağmur yağıyor. 
   “Hurdacı” adlı insanlar medeniyetin enkazlarını yağmalayarak geçinmeye çalışırlar. 
   O Hurdacılardan biri enkazların en tehlikelerinden birine — bir “Lahit Şehri”‘ne yalnız girer. Bu ölü şehrin ortasında savaş öncesi bir gökevini keşfeder. Ve gökevine girişinde Hoşino Yumemi adlı bir arkadaş robot tarafından karşılanır. Hiç kuşkulanmadan Hurdacı’nın 30 seneden sonra gelen ilk müşterisi olduğunu düşünür. Ona hemen yıldızları göstermeye kalkar fakat gökevinin projektörü arızalıdır. Robotun konuşmalarından akıl sır erdiremeyen Hurdacı projektörü tamir etmeyi kabul eder…
   [Steam’den alıntı]
    
    
   BakaYume Çeviri Ekibi olarak sizlere gururla duyurmak isteriz ki, ilk projemiz olan Planetarian'ın deneme sürümünün çevirisi tamamlanmış ve yayınlanmıştır. Tam sürümün çevirisi de tamamlanmış olup düzenlemeleri devam etmektedir. Yakın zamanda tam sürümün yamasını çıkaracağız. 
   Deneme sürümünü indirmek, ve proje ile ilgili gerekli bilgileri ve kurulum talimatlarını okumak için tıklayınız.
   Türkçe yama v1.0 çıktı!
   Ekran Görüntüleri:

    
    
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.