Jump to content

Kateikyoshi Hittoman Reborn(Katekyo Hitman Reborn) Tanıtım (manga)

Manga-ka

Önerilen İletiler

Bu manga ve animesi benim 1 numaralı anime ve mangamdır bu yüzden referansı sağlam yerden XD

Resmi ekleyen

Yazar ve Çizer:Amano Akira

Durum:Hala severek izlemekteyiz XD...çok iyi devam ediyo

Tür:Aksiyon,Macera,Fantastiko mango,Komedi,shounen,kralların kralı manga XD

konumuz gerçekten ezik ama bi o kadarda sempatik bulduğumuz (bulacaksınız üleyn XD) Sawada 'Tsuna' Tsunayoshi adındaki gencimiz ile başlıyor...ders notları yerde...hayatı bitmiş..arkadaşı yok...öle yalnız ölecek bir maldır kendisi...okuldaki lakabı ''ustura'' necmi falan değil yada ''kasap'' hayri değil hatta ve hatta "Bond...james bond" falan hiç değil

bizim gencimiz "mal...bildiğin mal" lakabı da "Beceriksiz" Tsuna'dır...yani eziklik o derece...evlerden ırak,ırakta yaşasın XD

Resmi ekleyen

bir gün yine tsuna uyanamaz annesi gelir uyandırır falan...zorlada olsa kalkar ama annesinden ona bir haber gelir...sana öğretmen tuttum der...tuttuğu öğretmen de "Çocuğunuzu Dünyayı yönetecek biri yapalım" sloganıyla gelmiştir...ama kimsenin tahmin edemeyeceği kadar ufak boyda biridir bu...bir velet...yanlış duymadınız bildiğiniz velettir kendisi...

bu velet tsunaya bir gerçekten bahseder..."sen vongola adlı mafya ailesinin kanını taşıyosun" ve bu sözle bizim beceriksiz tsuna kendini büyük bir mafyanın içine atılırken bulmuştur...

benim eklemek istediğim bir noktada şudur...mangası veya animesi konu her ne olursa olsun başlarda komedi ağırlıklı işlemekte ve site filler gelebilir ama ilerlediği zaman ciddileşen bu konuda gerçek anlamda size bağımlılık yapıcağını adım gibi emin olarak söylüyorum...lütfen beğenmedim diyeceğinize biraz daha izleyin en azından gerçek konusunu görün

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.