Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Arkadaşlar başka sitelerden dizi film izlerken 1080p rahatça izleyebiliyorum hatta youtube da 4k rahatlıkla izleyebiliyorum ancak Türkanimede anime izlerken 480p bile kasıyor. Artık animeler isezon sezon indirip izliyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim ? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Genellikle player ile ilgili bir sorun mesela çoğu kişi ok.ru dan rahatlıkla 1080p izlerken ben 360p bile izleyemiyorum ok.ru dan ancak dailymotion, mega, mail gibi playerlerde rahatça 1080p izliyorum 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
swicce, 7 saat önce yazdı:

Genellikle player ile ilgili bir sorun mesela çoğu kişi ok.ru dan rahatlıkla 1080p izlerken ben 360p bile izleyemiyorum ok.ru dan ancak dailymotion, mega, mail gibi playerlerde rahatça 1080p izliyorum 

işte bende hepsinde sıkıntı var. arada bir düzeliyor izleyebiliyorum ama çoğunlukla hep kasıyor. Ayrıca başka sitede openload rahatça izleyebiliyorken burada kesinlikle izleyemiyorum. çok saçma

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sibnet, Myvi, Fembed ve Türk anime kendi playerları iyi çalışıyor. OK RU sitesi rusya dışına direk yavaşlatma uyguluyor. Rusya VPN ile OK RU çok hızlı çalışıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Thecaos559, 23.08.2019 - 23:32 yazdı:

işte bende hepsinde sıkıntı var. arada bir düzeliyor izleyebiliyorum ama çoğunlukla hep kasıyor. Ayrıca başka sitede openload rahatça izleyebiliyorken burada kesinlikle izleyemiyorum. çok saçma

Burası ile ilgisi yok, o player'in linkine basıp sitesinde izle birde. Yine olmuyorsa başka bir şey vardır.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş