Jump to content
  • Create New...

Selamlar Min'na!

Recommended Posts

Herkese selamlar ben Şevval. Anime izlemeye başlayalı 6ay kadar oldu. Çok uzun süredir anime izleyicisi olmadığımdan dolayı yaklaşık 50 tane kadar anime izledim şuana kadar. Anime izlemeyi seviyorum fakat etrafımda çok fazla animeler hakkında konuşabileceğim arkadaşım yok. Eğer benim durumumda olan başka forum kullanıcıları varsa tanışmak ve animelerle ilgili konuşmak isterim. Saygılar...

• Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Herkese selamlar ben Şevval. Anime izlemeye başlayalı 6ay kadar oldu. Çok uzun süredir anime izleyicisi olmadığımdan dolayı yaklaşık 50 tane kadar anime izledim şuana kadar. Anime izlemeyi seviyorum fakat etrafımda çok fazla animeler hakkında konuşabileceğim arkadaşım yok. Eğer benim durumumda olan başka forum kullanıcıları varsa tanışmak ve animelerle ilgili konuşmak isterim. Saygılar...

Son bölümde söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Japonca bilmek ve mangaları orjinal diliyle okumak çok güzel olurdu. Teşekkür ederim aydınlattığın için.

Hoşgeldin.

ben de izlemeye başlayalı 5 yıl oldu. 400'ü geçik izledim :smoking2-onion-head-emoticon:

hoş geldin.

anime hakkında konuşuruz ancak önceleri forum daha aktifti ve şuan burda konuşacak çok daha az kişi kaldı. aktif olmaya çalışanlar zaten bu konuya yazan kişilerle sınırlıdır herhalde.

sShoguNn, 3 saat önce yazdı:

ben de izlemeye başlayalı 5 yıl oldu. 400'ü geçik izledim :smoking2-onion-head-emoticon:

hoş geldin.

anime hakkında konuşuruz ancak önceleri forum daha aktifti ve şuan burda konuşacak çok daha az kişi kaldı. aktif olmaya çalışanlar zaten bu konuya yazan kişilerle sınırlıdır herhalde.

5 yıldır anime izleyen birinin görüşlerini dinlemek isterim. Ayrıca 400ü geçik anime izlemiş olmak da ayrıca etkileyiciymiş. Bir de bu kadar çok anime izlerken manga da satın alıyor musun yoksa mangalara para vermek saçma diyenlerden misin?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.