Jump to content

Selamlar Min'na!

Shinobi_Naku

Önerilen İletiler

Herkese selamlar ben Şevval. Anime izlemeye başlayalı 6ay kadar oldu. Çok uzun süredir anime izleyicisi olmadığımdan dolayı yaklaşık 50 tane kadar anime izledim şuana kadar. Anime izlemeyi seviyorum fakat etrafımda çok fazla animeler hakkında konuşabileceğim arkadaşım yok. Eğer benim durumumda olan başka forum kullanıcıları varsa tanışmak ve animelerle ilgili konuşmak isterim. Saygılar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese selamlar ben Şevval. Anime izlemeye başlayalı 6ay kadar oldu. Çok uzun süredir anime izleyicisi olmadığımdan dolayı yaklaşık 50 tane kadar anime izledim şuana kadar. Anime izlemeyi seviyorum f

Son bölümde söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Japonca bilmek ve mangaları orjinal diliyle okumak çok güzel olurdu. Teşekkür ederim aydınlattığın için.

Hoşgeldin.

ben de izlemeye başlayalı 5 yıl oldu. 400'ü geçik izledim :smoking2-onion-head-emoticon:

hoş geldin.

anime hakkında konuşuruz ancak önceleri forum daha aktifti ve şuan burda konuşacak çok daha az kişi kaldı. aktif olmaya çalışanlar zaten bu konuya yazan kişilerle sınırlıdır herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sShoguNn, 3 saat önce yazdı:

ben de izlemeye başlayalı 5 yıl oldu. 400'ü geçik izledim :smoking2-onion-head-emoticon:

hoş geldin.

anime hakkında konuşuruz ancak önceleri forum daha aktifti ve şuan burda konuşacak çok daha az kişi kaldı. aktif olmaya çalışanlar zaten bu konuya yazan kişilerle sınırlıdır herhalde.

5 yıldır anime izleyen birinin görüşlerini dinlemek isterim. Ayrıca 400ü geçik anime izlemiş olmak da ayrıca etkileyiciymiş. Bir de bu kadar çok anime izlerken manga da satın alıyor musun yoksa mangalara para vermek saçma diyenlerden misin?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.