Jump to content

Selamlar Min'na!

Shinobi_Naku

Önerilen İletiler

Shinobi_Noku, 2 saat önce yazdı:

5 yıldır anime izleyen birinin görüşlerini dinlemek isterim. Ayrıca 400ü geçik anime izlemiş olmak da ayrıca etkileyiciymiş. Bir de bu kadar çok anime izlerken manga da satın alıyor musun yoksa mangalara para vermek saçma diyenlerden misin?

çok az manga okudum şimdiye kadar. ilkinde death note 1. bölümü aldım sonrasında berserk 1-2-3. bölümleri aldım o kadar. ardından berserk'i başka kitabını bulamadığım için internetten okuyup güncele gelmiştim. death note okumama gerek yok diye düşündüm çünkü zaten 1. bölüm olarak tamamen aynı sayılırdı. ancak berserkin animeleri manganın çok küçük bir kısmını kapsadığı için manganın bütün bölümlerini okudum. son olarak ise shigurui'nin mangasını okuyup bitirmiştim. onunda animesi yarım bitiyor diye mangasından devam edip sonrasında neler olduğuna baktım. ancak ilk defa bir animenin mangasından daha güzel olduğunu gördüm. manga serüvenim bu kadarcıktır. ancak eğer daha yaygın olsaydı ve fiyatları daha uygun olsaydı para vermek saçma demezdim. mesela japonyada yaşayan biri olsaydım anadilim gibi japonca bilseydim mutlaka manga koleksiyonu yapardım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese selamlar ben Şevval. Anime izlemeye başlayalı 6ay kadar oldu. Çok uzun süredir anime izleyicisi olmadığımdan dolayı yaklaşık 50 tane kadar anime izledim şuana kadar. Anime izlemeyi seviyorum f

Son bölümde söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Japonca bilmek ve mangaları orjinal diliyle okumak çok güzel olurdu. Teşekkür ederim aydınlattığın için.

Hoşgeldin.

sShoguNn, 20 saat önce yazdı:

çok az manga okudum şimdiye kadar. ilkinde death note 1. bölümü aldım sonrasında berserk 1-2-3. bölümleri aldım o kadar. ardından berserk'i başka kitabını bulamadığım için internetten okuyup güncele gelmiştim. death note okumama gerek yok diye düşündüm çünkü zaten 1. bölüm olarak tamamen aynı sayılırdı. ancak berserkin animeleri manganın çok küçük bir kısmını kapsadığı için manganın bütün bölümlerini okudum. son olarak ise shigurui'nin mangasını okuyup bitirmiştim. onunda animesi yarım bitiyor diye mangasından devam edip sonrasında neler olduğuna baktım. ancak ilk defa bir animenin mangasından daha güzel olduğunu gördüm. manga serüvenim bu kadarcıktır. ancak eğer daha yaygın olsaydı ve fiyatları daha uygun olsaydı para vermek saçma demezdim. mesela japonyada yaşayan biri olsaydım anadilim gibi japonca bilseydim mutlaka manga koleksiyonu yapardım.

Son bölümde söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Japonca bilmek ve mangaları orjinal diliyle okumak çok güzel olurdu. Teşekkür ederim aydınlattığın için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gallardo, 15 saat önce yazdı:

Hoş geldin Şevval. Türkanime'ye üye olduğumda ben de senin kadar anime izlemiştim. Nostalji oldu bana da :)

Teşekkür ederim, hoş buldum. Yeni başlayan hevesiyle hep yeni animeler izlemek istiyorum. Umarım zamanla ben de sizler kadar anime izlemiş olurum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1İnnocence1, 29.11.2019 - 00:58 yazdı:

Yaklaşık 5 yıl önce animelerden ve mangadan uzaklaştım Önceden tüm animelere hakimdim Şimdi tekrar geri dönmeyi düşünüyorum bende Ama o kadar zaman oldu ki bu yeniler çok yanancı geliyor Nerden başlayacağımı bilemedim 

Açıkçası ben animelerin zamanla çok fazla değiştiğini düşünmüyorum. Genelde animelere başlarken yapım zamanına bakmayı unutup animeyi birince bakıyorum ve tarihler çok da şaşırtıcı gelmiyor. Eğer daha taze 2019 animelerinden başlayacaksan bence Kimetsu no Yaiba izleyebilirsin, zaten bu yılın en çok ses getiren animesi oldu sanırsam. Gerçi her ne kadar özellikle son zaman animelerine baya hakim olsam da anime geçmişim çok fazla değil o yüzden görüşüm ne kadar doğrudur bilemem...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.